Režisér Matt Reeves znova prekvapuje fanúšikov Temného rytiera novým odhalením o pripravovanom Batmanovi. Po niekoľkých zverejnených informáciách sa teraz na internete ocitol prvý detailný trailer, ktorý nám prináša náhľad do DC univerza, v ktorom tentokrát prevezme rolu hrdinu v Gotham City hviezda ságy Twilight, informuje The Verge.

Premiéra nového Batmana sa kvôli pandémii koronavírusu odložila o niekoľko mesiacov. Ani to však nebráni tvorcom v tom, aby fanúšikov nalákali ďalším nahliadnutím za oponu a odhalili im kúsok pripravovaného titulu, ktorého dejová linka bude zasadená v čase po 2 rokoch od doby, kedy sa Bruce Wayne vžil do úlohy Batmana.

Prvý trailer odhaľuje vyšetrovanie v Gothame. Batman bude pátrať v minulosti

Matt Reeves doteraz zverejnil niekoľko prvkov z filmu a okrem kostýmu Temného rytiera ukázal aj Batmobil, no s novým trailerom máme možnosť nahliadnuť ešte ďalej do deja, ktorý nový Batman odhalí v premiére počas októbra budúceho roka.

Nová upútavka je plná napätia a záhadnosti, odhaľuje vyšetrovanie brutálnej vraždy Jimom Gordonom v zámku, kde neznámy maskovaný vrah zanechal odkaz pre Batmana.

Už v predošlom vyjadrení Reeves odhalil, že hrdina Gothamu bude vyšetrovať vraždu spojenú s jeho minulosťou a korupciou v meste, informuje IGN. To má donútiť Batmana, aby pátral v histórii.

Hoci oneskorenie premiéry sklamalo mnohých fanúšikov, zábery v prvom traileri dávajú dobrý dôvod na to, aby bola táto pripravovaná snímka odhalená práve v období Halloweenu. Okrem hviezdy Twilightu však v Batmanovi uvidíme aj ďalšie kľúčové postavy, medzi ktorými bude Colin Farrell, John Turturro, Andy Serkis, Paul Dano, Zoe Kravitz a ďalší, informuje portál CNET.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom