Amazon Prime Video zverejnilo mimoriadne zaujímavý trailer na svoju seriálovú novinku The Terminal List, ktorá je založená na príbehu najpredávanejšieho románu Jacka Carra.

Pre fanúšikov Jasona Bournea či Jacka Reachera povinná jazda

Postava hlavnej hereckej hviezdy seriálu Chrisa Pratta si nemôže celkom spomenúť, čo sa na začiatku seriálovej novinky presne stalo, no bude mať 8 epizód na to, aby to zistil.

Práve okolo postavy Jamesa Reecea sa bude točiť príbeh nového akčného seriálu od Amazon Prime Video.

James Reece je členom Navy SEALs a počas jednej tajnej misie príde o život celá jeho čata. Pri jeho návrate má rozporuplné spomienky a vynárajú sa otázky o jeho (ne)vine. Keď sa náhle objavia nové dôkazy o prepadnutí jeho jednotky, Reece a jeho rodina sa razom ocitajú v nebezpečenstve.

Prvotný trailer seriálu je ukážkou toho, že nás čaká pomerne akčná jazda so zaujímavou premisou, ktorej rozuzleniu bude predchádzať drsný stret a dramatický boj o záchranu svojho mena a vlastnej rodiny.

Hlavná hviezda seriálu sa spolupodieľala na výkonnej produkcii spolu s Jonom Schumacherom a známym režisérom Anthonym Fuquom (Training Day, Equalizer), ktorý je uvedený aj ako režisér niektorých dielov.

Na celý vývoj a produkciu seriálu, navyše dohliadal sám autor bestselleru Jack Carr a tak by sa kvalita jeho knižného diela mohla pretaviť aj do samotného seriálu.

Terminal List
TMDB

Okrem Pratta sa v The Terminal List predstavia ďalšie zaujímavé tváre, za zmienku stoja predovšetkým Taylor Kitsch, známy z účinkovania v seriáli Waco či Jai Courtney, ktorého si môžeme pamätať z obidvoch verzií Suicide Squad. Zaujímavosťou je aj účinkovanie syna slávneho Arnolda Schwarzeneggera Patricka.

Seriál The Terminal List by sa mal predstaviť na streamovacej platforme Amazon Prime Video už 1. júla a premiéru by sa malo v rovnakom termíne odbiť všetkých 8 epizód.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP