Netflix konečne uvoľnil pomyselný kohútik s materiálom k štvrtej sérii Stranger Things. Streamovacia služba totiž zverejnila krátku ukážku, ktorou vyvracia to, čoho sme sa najviac obávali.

Stranger Things je seriál, ktorý sa každou sériou radí na kvalitatívny vrchol Netflixu. Svojou extrémne vyladenou premisou moderného poňatia Dungeon & Dragons zasadeného do alternatívnych 80. rokov si získal za svoju krátku dobu existencie štatút seriálového kultu.

Finále tretej série, aj keď patrilo medzi najveľkolepejšie z celého seriálu, zanechalo v mnohých fanúšikoch viac otáznikov ako zodpovedaných odpovedí. Ale o tom predsa celá podstata seriálov je, no nie? Novou, 30 sekundovou ukážkou, nám bratia Dufferovci ukazujú, čo mysleli v lete minulého roka scénou po titulkoch finálnej časti.

Nová ukážka ukazuje diametrálne odlišnú atmosféru od predchádzajúcich častí. Vyzerá to tak, že v štvrtej sérii bude veľkú úlohu zohrávať pracovný tábor na Kamčatke v Rusku, ktorú seriál avizoval v potitulkovej scéne minulý rok.

Vrcholom krátkeho videa je záber na holohlavého pracovníka, ktorým nie je nikto iný, ako obľúbený detektív z minulých častí, Jim Hopper. Mnohým fanúšikom, v tomto momente môže odľahnúť, keďže sme všetci doteraz žili v domnienke, že osud zásadného charakteru zo seriálu je nadobro spečatený.

Nenechaj si ujsť
Pirátenie je na prahu konca. Platiť si za streamovanie filmov a seriálov ešte nedávalo väčší zmysel

Krátke video, žiaľ, neodhaľuje dátum vydania novej série. Môžeme sa domnievať, že skupinka priateľov s charizmatickou Eleven na čele sa nevráti skôr ako v druhej polovici tohto roka. Nečudovali by sme sa ale, keby si Netflix nechal na seriál takýchto rozmerov ešte niekoľko mesiacov v zásobe.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP