Pár dní pred oficiálnym predstavením sa objavili prvé skutočné fotografie novej generácie Pixelov. Tie sa však od neoficiálnych fotografií a rendrov takmer vôbec nelíšia, čo je v tomto prípade trocha na škodu.

Oficiálne predstavenie oboch noviniek z dielne Google je naplánované na 9. októbra. Google sa v tomto prípade rozhodol ísť trocha inou cestou ako väčšina výrobcov. Google Pixel 3 preto príde s klasickým displejom bez výrezu. Výrez dostane až väčší model XL, ktorý je v jeho prípade pomerne veľký. Obe zariadenia majú na spodnej prednej strane reproduktor a očakáva sa, že ako druhý reproduktor poslúži ten horný určený na telefonovanie a obe zariadenia tak ponúknu stereo zvuk.

Zadná strana nám ukazuje iba jeden fotoaparát, čo je v aktuálnom trende duálnych kamier taktiež veľké prekvapenie. Fotoaparát však bude schopný vytvárať fotografie s bokeh efektom. V hornej strednej časti zasa nájdeme snímač odtlačkov prstov. Tiež je už takmer isté, že smartfóny nebudú podporovať pamäťové karty.

Dostatočný výkon by im však chýbať nemal, a to najmä vďaka procesoru Snapdragon 845 či 4 GB operačnej pamäte RAM. Tiež sa očakáva, že cenová hranica za nové Pixely bude poriadne vysoká.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom