Pár dní pred oficiálnym predstavením sa objavili prvé skutočné fotografie novej generácie Pixelov. Tie sa však od neoficiálnych fotografií a rendrov takmer vôbec nelíšia, čo je v tomto prípade trocha na škodu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Oficiálne predstavenie oboch noviniek z dielne Google je naplánované na 9. októbra. Google sa v tomto prípade rozhodol ísť trocha inou cestou ako väčšina výrobcov. Google Pixel 3 preto príde s klasickým displejom bez výrezu. Výrez dostane až väčší model XL, ktorý je v jeho prípade pomerne veľký. Obe zariadenia majú na spodnej prednej strane reproduktor a očakáva sa, že ako druhý reproduktor poslúži ten horný určený na telefonovanie a obe zariadenia tak ponúknu stereo zvuk.

Zadná strana nám ukazuje iba jeden fotoaparát, čo je v aktuálnom trende duálnych kamier taktiež veľké prekvapenie. Fotoaparát však bude schopný vytvárať fotografie s bokeh efektom. V hornej strednej časti zasa nájdeme snímač odtlačkov prstov. Tiež je už takmer isté, že smartfóny nebudú podporovať pamäťové karty.

Dostatočný výkon by im však chýbať nemal, a to najmä vďaka procesoru Snapdragon 845 či 4 GB operačnej pamäte RAM. Tiež sa očakáva, že cenová hranica za nové Pixely bude poriadne vysoká.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
25%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.