Prvé informácie o OnePlus 3 Mini: 4,6-palcový displej, Snapdragon 820 a 6 GB RAM

banner-oneplus-3Úspech OnePlus 3 je enormný. Uvedomuje si to aj samotná spoločnosť a s predajnými číslami doteraz musí byť maximálne spokojná. Pre niektorých je však 5,5-palcový displej vlajkovej lodi jednoducho priveľký. Kompaktné vlajkové lode, bohužiaľ, v posledných rokoch ustupujú. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Netreba však úplne zúfať, kedže výrobca možno plánuje vyplniť túto medzeru na trhu. Benchmark GFXBench odhalil zariadenie OnePlus 3 Mini, ktoré je akýmsi „bratom“ aktuálnej vlajkovej lodi. Označenie „Mini“ nie je len tak náhodou, nakoľko základom by mal byť kompaktný 4,6-palcový displej s FullHD rozlíšením. Zvyšná výbava je úplne totožná s OnePlus 3. Špičkové komponenty ako procesor Snapdragon 820, 6 GB RAM, 64 GB úložisko, 16 MPx fotoaparát, Android 6.0.1 s nadstavbou OxygenOS, NFC, DualSIM a ešte oveľa viac.

ONEPLUS 3 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


chicken

Toto všetko by malo OnePlus 3 Mini ponúknuť v kompaktných rozmeroch a potešiť tak množstvo fanúšikov, ktorí stále bezradne hľadajú ideálny smartfón pre seba. Bohužiaľ, stále je predčasné tešiť sa a viac svetla do tejto novinky by mohla priniesť napríklad aj certifikácia TENAA alebo menšie náznaky od samotnej spoločnosti. Každopádne, dovtedy si môžete pozrieť našu exkluzívnu videorecenziu alebo klasickú písanú recenziu s našimi podrobnými testami.

TIP: Recenzia | OnePlus 3: Do tretice všetko dobré

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
5%
Páči sa mi to
15%
Chcem to
80%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]