banner-mi4s
Múdre príslušenstvo v podobe hodiniek alebo trackovacých náramkov sa bezpochyby dostáva čoraz častejšie do povedomia ľudí. Po mnohých úspešných modeloch s ešte úspešnejšími spoločnosťami na čele si tieto zariadenia našli miesto na trhu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť No.1 na tomto trhu nie je nováčik a s modelovou radou G sa jej podarilo uspieť. Našla si mnoho fanúšikov, no mnoho ľudí ju odsudzovalo kvôli nápadnému vzhľadu. Ten sa doteraz vždy približoval k známejším modelom spoločnosti Samsung.

4. generácia tejto rady neprináša žiadnu zmenu a dizajn si opäť zapožičia od známejšieho kolegu. Vrúbkované otočné koliesko nad ciferníkom, kožený remienok či elegantné spracovanie opäť pripomenú elegantný kúsok z dielne juhokórejského Samsungu a to konkrétne verziu Classic známych Gear S2. To však nemusí byť prekážka. Hodinky G4 dorazia s okrúhlym displejom, slotom na SIM kartu, procesorom od firmy MediaTek, MTK6261, a podľa vyjadrení spoločnosti No.1 prídu s cenovkou, ktorá naozaj poteší. Tá by mala atakovať skvelú hranicu 30 €! No.1 G4 by sa tak mali stať najlacnejšími okrúhlymi smartwatch na svete.

Kúpiť No.1 D5 s Androidom

Presný dátum uvedenia na trh nie je známy, no ako je už No.1 známe, predaj hodiniek bude viesť cez známych čínskych predajcov.

Zdroj: GizChina.com, No.1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP