banner-redmi-note-3-pro
Xiaomi pred pár hodinami organizovalo tlačovú konferenciu, kde oficiálne predstavilo svoj dlho očakávaný top model Mi5 a zdá sa, že to dlhé čakanie naozaj stálo za to. Nová vlajková loď vyzerá na papieri, ale aj v skutočnosti fantasticky. Prináša nový dizajn a množstvo vylepšení. Poďme sa však pozrieť na jedno z najvýraznejších vylepšení.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Fotoaparát Xiaomi Mi5 prináša nový Sony IMX298 senzor s rozlíšením 16 MPx, clonou f/2.0, rýchlym fázovým zaostrovaním PDAF a špeciálnou výpočtovou jednotkou, ktorá sa stará o prechod svetla na jednotlivé pixely. Na prednej strane nájdeme 4 MPx fotoaparát taktiež s clonou f/2.0 a veľkosťou jednotlivých pixelov 2 mikróny. Takýto snímač dostal označenie „Ultrapixel“. V zadnej kamere je zabudovaná úplne nová 4-osová optická stabilizácia obrazu, ktorá je podľa spoločnosti jedna z najlepších na svete, ak nie tá najlepšia. Inžinieri zo Xiaomi sa to rozhodli dokázať na videu nižšie. Zľava vidíme iPhone 6S bez optickej stabilizácie, Xiaomi Mi5 a iPhone 6S Plus s optickou stabilizáciou obrazu.

Počas hýbania so smartfónmi vidíme, že Mi5-ka má takmer 100 %-ne stabilizovaný obraz, narozdiel od dvoch konkurentov po svojom boku. Xiaomi taktiež vydalo sériu prvých fotografií, ktoré sú vytvorené novým top modelom. Je ich však ťažké zhodnotiť do detailov, nakoľko nie sú v plnom rozlíšení. Jediné, čo môžeme povedať je, že fotky vyzerajú nádherne v dobrom aj v horšom svetle. Pre podrobnejšie špecifikácie neváhajte a navštívte náš katalóg, v ktorom nájdete všetky dôležité vlastnosti nového klenotu rodiny smartfónov čínskeho giganta.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP