Nová konzola od Atari bola oznámená už na konferencii E3. Vývojári však toho naozaj neprezradili veľa. Dnes sa ale objavili prvé fotografie lákavého dizajnu. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už na konferencii E3 vývojári oznámili, že nová konzola bude mať drevené telo podobne, ako mal slávny predchodca Atari 2600. No až dnes sa objavila na fotografii a vyzerá vskutku famózne, čo povieš? Týmto dizajnom chceli vývojári učarovať starým fanúšikom a zároveň si získať srdcia nových.

K dispozícii budú dve verzie

Celkový dizajn Atariboxu bude mať drážkované telo, na zadnej strane bude mierne vyvýšený a prednú stranu vytvorí drevený alebo sklenený panel. Na tomto paneli sa nachádza svietiace logo a rovnaku tu nájdeš aj informačné diódy. Na výber budeš mať z dvoch farebných verzií, a to z čiernej v kombinácii s drevom alebo z čiernej v kombinácii s červenou.

zdroj fotografie: Atari

Pestrý herný obsah

Atari plánuje k svojmu Atariboxu vydať klasické hry spolu s nejakými novinkami. Na svoje si teda určite prídu nielen noví hráči, ale aj tradiční pamätníci. O hardvére toho, bohužiaľ, zatiaľ veľa neprezradili. Vieme len, že tu nájdeme slot na SD karty, HDMI port a taktiež aj 4 x USB port.

zdroj fotografií: Atari

Atari neprezradilo ani dátum predaja alebo cenovku. Vraj vývojári nechcú nič uponáhľať, a tak nám budú všetky potrebné informácie servírovať postupne.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Mário Šimovič
Som mladý chalan, predovšetkým sa venujem aplikovanej informatike a programovaniu, ale taktiež sa zaujímam o technické novinky zo sveta a hudbu. Takisto rád skúšam nové zariadenia a značky z čínskeho trhu.