Nová konzola od Atari bola oznámená už na konferencii E3. Vývojári však toho naozaj neprezradili veľa. Dnes sa ale objavili prvé fotografie lákavého dizajnu. 

Už na konferencii E3 vývojári oznámili, že nová konzola bude mať drevené telo podobne, ako mal slávny predchodca Atari 2600. No až dnes sa objavila na fotografii a vyzerá vskutku famózne, čo povieš? Týmto dizajnom chceli vývojári učarovať starým fanúšikom a zároveň si získať srdcia nových.

K dispozícii budú dve verzie

Celkový dizajn Atariboxu bude mať drážkované telo, na zadnej strane bude mierne vyvýšený a prednú stranu vytvorí drevený alebo sklenený panel. Na tomto paneli sa nachádza svietiace logo a rovnaku tu nájdeš aj informačné diódy. Na výber budeš mať z dvoch farebných verzií, a to z čiernej v kombinácii s drevom alebo z čiernej v kombinácii s červenou.

zdroj fotografie: Atari

Pestrý herný obsah

Atari plánuje k svojmu Atariboxu vydať klasické hry spolu s nejakými novinkami. Na svoje si teda určite prídu nielen noví hráči, ale aj tradiční pamätníci. O hardvére toho, bohužiaľ, zatiaľ veľa neprezradili. Vieme len, že tu nájdeme slot na SD karty, HDMI port a taktiež aj 4 x USB port.

zdroj fotografií: Atari

Atari neprezradilo ani dátum predaja alebo cenovku. Vraj vývojári nechcú nič uponáhľať, a tak nám budú všetky potrebné informácie servírovať postupne.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP