14 rokov sme čakali, kým uvidíme pokračovanie tohto perfektného Pixar animáku. Pre niekoho bola prvá Rodinka Úžasných detstvo, pre niekoho zase zaujímavý film o superhrdinoch.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ja si napríklad stále pamätám, ako som sa nevedel dočkať dvojky, keď som jednotku videl na kazete. Konečne som sa teda dočkal, ale čo to trepem, my všetci sme sa konečne dočkali. Prvá ukážka je totižto oficiálne medzi nami a má len jednu drobnú chybičku. Je až moc krátka. Včera nás štúdio Disney pripravovalo na poriadnu ukážku, no, bohužiaľ, prišiel iba 50 sekundový teaser.

Disney s nami teda pekne vybabralo, no lepšie málo ako nič. Ako sme ale vraveli, čakali sme už naozaj dosť, takže odteraz berieme každý jeden nový záber. Čo sa týka tejto trailerovej taktiky Pixaru, treba si spomenúť aj na teaser pre Autá 3. Tiež išlo o veľmi očakávaný film, no a dostali sme len pár sekúnd záberov. Nevadí, ak ste tento film milovali, toto video vás rozhodne poteší! Je to konečne tu a my sa už nevieme dočkať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]