Prvá pohľad na Doogee Valencia 2 Y100 Pro

Teraz čítate
Prvá pohľad na Doogee Valencia 2 Y100 Pro

Spoločnosť Doogee chystá nástupcu ich populárneho smartfónu Valencia. Prvý Valencia smartfón bol predstavený minulý rok a jednalo sa o celkom výkonný smartfón za rozumnú cenu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Na fotkách v článku, ktoré boli zverejnené môžete vidieť Valenciu 2 v plnej kráse a okrem fotiek boli zverejnené aj špecifikácie. Smartfón bude mať 5-palcový HD displej, procesor MediaTek MT6735, 2 200 mAh batériu, 2 GB RAM a 13 MPx zadný Sony fotoaparát. Bohužiaľ, nie všetky špecifikácie boli zverejnené, ale tie sa určite pred začiatkom predaja dozvieme.

valencia 2

Zadný kryt smartfónu vyzerá ako kovový, ale malo by sa jednať o textúrovaný kryt. Na prvý pohľad sa jedná o dobre vyzerajúci smartfón. Jednou z vecí, ktoré Doogee nezverejnilo, je cena. Môžeme len predpokladať, že by sa mohlo jednať o smartfón z cenovej kategórie okolo 140-150 €. Bude zaujímavé sledovať, či Valencia 2 dosiahne podobný úspech ako jej predchodca.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.