banner-oneplus-3
Býva už pomaly zvykom, že s blížiacim sa predstavením novej verzie iPhonu sa dočkáme aspoň jednej jeho napodobeniny. Smartfóny od firmy Apple sú s takmer železnou pravidelnosťou kopírované menšími čínskymi spoločnosťami. Nie je teda žiadnym veľkým prekvapením, že ani najnovší iPhone 7, ktorý má byť predstavený niekedy v septembri, nie je výnimkou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O najnovšom smartfóne z amerického Cupertina sa toho za posledné mesiace prevalilo celkom požehnane. Duálne fotoaparáty sa v smartfónoch začali využívať čoraz častejšie a najnovší iPhone 7 taktiež podporí tento trend. Podobne ako LeEco, aj zariadenie od Applu má prísť s „revolučným“ riešením bezstratového prenosu zvuku. Štandardný 3.5 mm audio jack teda zapadne do zabudnutia. Taktiež sme sa už dočkali aj viacerých renderov tohto očakávaného smartfónu a máme celkom jasnú predstavu o jeho dizajne.

Apple iPhone 6S 128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


iphone-7-clone-leak

[tip color=“white“]TIP: Niečo na pobavenie: Neznáma čínska spoločnosť úspešne žaluje Apple za kopírovanie ich dizajnu [/tip]

Napriek tomu, že predstavenie je vzdialené viac ako dva mesiace, dočkali sme sa prvého klonu, ktorý je spracovaný takmer rovnako ako zariadenie na uniknutých renderoch. Zhodujú sa aj plastové predely antén, v ktorých sa spoločnosť Apple inšpirovala od Meizu Pro 6. V strede sa nachádza logo nahryznutého jablka. Napriek tomu, že je táto kópia naozaj vynikajúco spracovaná, zopár rozdielov sa predsa len nájde. Patria medzi ne 3 bodky bezdrôtového nabíjania, ktoré sa na „fejkový“ iPhone nedostali. Ďalej sa líši aj nápis, v ktorom chýba názov smartfónu. Spoločnosť, ktorá stojí za týmto klonom nie je bližšie známa a nič sa nevie ani o špecifikáciách a dostupnosti tohto zariadenia. S najväčšou pravdepodobnosťou však bude tento smartfón spadať do strednej až nižšej výkonnostnej triedy.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom