banner-pro-6Mesiac júl bude pre spoločnosť Meizu kľúčový, nakoľko plánuje predstaviť vlajkovú loď MX6, ktorá má zožať veľký úspech a má nadviazať na úspechy MX5-ky. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Séria „Pro“ má tento rok svoj nový smartfón už dávno na trhu a aj my sme sa už stihli pozrieť na Meizu Pro 6 v našej podrobnej recenzii. Nová generácia však nenapĺňa očakávania a uvedomujú si to aj predstavitelia spoločnosti, ktorí pripravujú novú generáciu. Prekvapujúce na tom je, že prvá fotografia Meizu Pro 7 sa objavila ani nie polroka po predstavení „šestky“. Doteraz sme boli zvyknutý, že smartfóny Meizu si berú značnú inšpiráciu od Applu, no nová fotografia oveľa viac pripomína Samsung Galaxy S7.

[tip color=“white“]TIP: Recenzia | Meizu Pro 6: Vybrúsený diamant s niekoľkými nedostatkami [/tip]

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Meizus-curved-display-smartphone-leak_5

Možný vzhľad prednej strany so zahnutím po stranách

Zadná strana by teda mohla ponúknuť 3D zahnutie skla. Na fotografii zadnej strany vidíme aj tradičné logo Meizu, inovatívny prstencový tvar LED diód a samozrejme objektív fotoaparátu. Spojenie skla s 3D zahnutím prináša oveľa lepší komfort pri držaní smartfónu. Meizu Pro 7 môže taktiež ponúknuť zahnutie displeja po stranách a stať sa tak priamym konkurentom pre Samsung Galaxy S7 Edge. Každopádne, toto je len neoficiálna fotografia a nová generácia určite nepríde skôr ako o niekoľko mesiacov.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom