Spôsob interakcie používateľov s herným či video obsahom je rôzny a príjemným spestrením môže byť používanie projektoru. Tento gadget ponúka niekoľko možností využitia a platí to aj o zariadení od spoločnosti Vivibright.

HD obraz s uhlopriečkou až 120″

Projektor Vivibright GP100 patrí cenovo k tým lacnejším, no zároveň disponuje rôznymi funkciami a technológiami, vďaka čomu vytvára zaujímavý pomer ceny a výkonu. Prijímať dokáže obsah vo FullHD rozlíšení, ktorý potom zobrazuje v natívnom HD rozlíšení (1280 x 800 pixelov). Projektor má tiež dostatočnú svietivosť na úrovni 3200 lumenov. Používateľ si môže film či hru premietať v rozsahu 1,2 až 7,5 metra. Najlepšia kvalita je dosiahnutá v rozmedzí približne 2 až 3,5 metre od steny, a to pri veľkosti obrazu 72 až 120 palcov.

Súčasná ponuka zahŕňa Android verziu produktu, čo znamená prítomnosť tohto operačného systému aj vylepšenú výbavu. Procesorom zariadenia je 4-jadrový Amlogic S905X s maximálnou frekvenciou 2.0 GHz. Projektor Vivibright GP100 tiež disponuje operačnou pamäťou 1 GB, ktorú dopĺňa 8 GB vnútorného úložiska. Nechýba tiež podpora WiFi, Bluetooth a zariadenie má aj port RJ45. Vďaka tejto výbave dokáže projektor fungovať aj samostatne, napríklad ako multimediálne zariadenie alebo dokonca namiesto klasickej smart TV.

Lákavý pomer ceny a výkonu

Projektor disponuje aj vlastným reproduktorom, ktorý sa nachádza na pravej strane a ponúka výkon 5W. Ďalšia konektivita zahŕňa možnosti pre pripojenie HDMI kábla, aj porty pre USB, VGA, AV a zvukový výstup. Prostredníctvom projektoru Vivibright GP100 si tak môžeš premietať napríklad filmy a spraviť si tak z izby menšie kino. Pokiaľ ťa tento gadget zaujal momentálne ho nájdeš na e-shope Gearbest v zníženej cene 162 €.

Kúpiť projektor Vivibright GP100 za 162 € z EU skladu

V oblasti projektorov teda ide o lacnejší kúsok, ktorý ale ponúka dostatok možností pre využitie. Produkt sa zároveň nachádza v európskom sklade a vďaka expresnej preprave len za 5 € ti dorazí v priebehu 2 až 5 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom