Si aktívny človek, ktorý je stále na cestách a svoj smartfón pritom nepustíš z ruky? Určite tak poznáš problém vybitej batérie. My ti teraz ponúkame riešenie v podobe powerbanky WAZA, ktorá má 6000 mAh a nestojí ani 5 €!

Najlacnejšia power banka v Európe?

Ak hľadáš spoľahlivú power banku pre svoj aktívny štýl života so smartfónom, si na správnom mieste. Power banka WAZA má kapacitu 6000 mAh a ergonomický dizajn s technológiou rýchleho nabíjania. Najlepšia je na tejto power banke však cena, ktorá činí len 4 € v e-shope Lightinthebox, ktorý ti ju pošle priamo z poľského skladu. Doprava je navyše úplne zadarmo, treba však prirátať len zopár centov za daň a poistenie balíka.

Kúpiť powerbanku WAZA s kapacitou 6000 mAh za neskutočné 4 €
Expresné doručenie z poľského skladu

Výber dopravy a konečnú sumu uvidíš priamo v nákupnom košíku e-shopu Lightinthebox:

Ergonomický a nenápadný dizajn

Power banka WAZA ponúka ergonomický dizajn, vďaka čomu skvele padne do ruky. Vďaka svojej veľkosti a váhe je menšia a ľahšia ako napríklad iPhone 7. Preto ťa nebude nikdy obmedzovať a schováš ju bez problémov do vrecka. S minimalistickým čiernym dizajnom sa za ňu však vôbec nemusíš hanbiť aj keď ju vytiahneš z vrecka. O aktuálnej kapacite budeš informovaný pomocou LED-iek.

6000 mAh, rýchle nabíjanie a prvotriedna ochrana

Za utratené peniaze ti power banka WAZA poskytne pekných 6000 mAh kapacity vďaka Li-pomer batérii. Tú nabiješ rýchlo za pomoci technológie rýchleho nabíjania. Navyše WAZA implementuje aj technológie ochrany proti prepätiu, preťaženiu, skratu, nadmernému vstupnému prúdu a obsahuje tiež automatické nastavenie vstupného prúdu. Vstupné a výstupné napätie činí 5V a výstupný prúd zas 2A. Power banka obsahuje klasický USB a micro USB port.

Nakúp cez nás a získaj špeciálnu zákaznícku starostlivosť

E-shop Lightinthebox patrí medzi TOP5 najväčšie internetové obchody s elektronikou a oblečením v Číne. Na trhu pôsobia už od roku 2007 a za pomerne dlhých 11 rokov si dokázali medzi zákazníkmi vybudovať veľmi dobrú reputáciu. Medzi ich najväčšie výhody patria nízke ceny, rýchle časy dodania a taktiež skvelá zákazníka starostlivosť.

Vďaka FonTechu však získaš špeciálnu zákaznícku starostlivosť. Stačí nakúpiť cez náš web a automaticky sa stávaš súčasťou najbezpečnejšieho nákupu z Číny. Stratený alebo nedodaný balík, problémový produkt alebo reklamácia? Pri všetkých týchto problémoch ti vďaka našim priamym kontaktom v Lightinthebox dokážeme asistovať a všetko vyriešiť. V prípade problémov nás stačí kontaktovať na e-mail redakcia(at)fontech.sk s číslom objednávky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom