Zimné počasie naplno udrelo a mnohí isto radi zavítajú v najbližších dňoch na svah. Tvoje výkony na svahu však nemusia zostať zabudnuté, všetko si môžeš zaznamenať na parádnu akčnú kameru Xiaomi Mijia 4K, ktorá je teraz v perfektnej akcii.

Nie nadarmo dostala kamera Mijia 4K prívlastok „zabijak GoPro“. Na svoju cenovku totižto ponúka neuveriteľnú kvalitu. Ak teda nechceš vyhodiť niekoľko stoviek eur za novu GoPro-čku, toto je tá najlepšia voľba.

Teraz ju navyše môžeš mať za ešte lepšiu cenu ako obvykle, keďže sa nachádza v bleskovom výpredaji či už v čínskom, alebo európskom sklade. Pri objednávke z EU skladu tu je ešte stále možnosť, že ti kamera stihne prísť do Vianoc. Či už si vyberieš jeden alebo druhý sklad, pri oboch máš zaručené dodanie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Z čínskeho skladu treba voliť dopravu EU Priority Line, z EU skladu zasa dopravu Registered Air Mail.

Kúpiť Xiaomi Mijia 4K za 76 €

Kvalitná kamera pod 100€

Kamera dokáže natáčať video v 4K pri 30 snímkach za sekundu. Spomalený záznam so 100 fps dokáže nahrávať vo FullHD. Pri rôznych športových aktivitách ti pomôže nahrávať stabilné zábery elektronická stabilizácia obrazu a môžeš ju ovládať pomocou 2.4″ dotykového displeja. Jedná sa o medzinárodnú verziu, takže menu a všetok manuál budeš mať v angličtine.

Samozrejmosťou je aj prepojenie so smartfónom pomocou Wi-Fi. Kamera svoje videá ukladá na microSD kartu do veľkosti 64 GB. Batéria s kapacitou 1450 mAh ti zabezpečí približne 2 hodiny videa v 4K rozlíšení. Ak by si chcel vedieť úplne detailné špecifikácie a tiež naše skúsenosti s kamerou, môžeš si prečítať našu recenziu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom