Na internete sa však konečne objavila správa, ktorá nám umožní rozobrať aj inú Marvelovku, než Avengerov. Ide taktiež o vlaňajší hit, ktorý ale momentálne chodí po samých filmových oceneniach. Ten je nominovaný až na sedem oscarových cien, vrátane tej pre najlepší film roka.

O tom, prečo si Black Panther nomináciu zaslúžil som písal v tomto článku, preto sa touto témou už nemienim zaoberať. Každopádne, producenti tohto filmu mali vďaka chodeniu po týchto cenách možnosť rozprávať o vývoji pokračovaní a práve teraz odhalili niečo, čo sme možno vedieť nemali. Potvrdili, že do dvojky Black Panthera sa vrátia všetci herci z prvého filmu a to vrátane Michaela B. Jordana.

Producenti k tomu dodali už len informáciu, že sme nikdy Killomongera nevideli hodeného do oceánu. Sú teda dve možnosti, ako sa Killmonger môže vrátiť do pokračovania. Buď sa o to postará časová zmena vo filme Avengers: Endgame, ak by sa hrdinom podarilo zvrátiť udalosti Infinity War (čo sa stať musí, keďže T’Challa je medzi vyparenými), alebo nám začiatok filmu prezradí, že nový kráľ Wakandy svojho protivníka neuposlúchol a radšej ho ošetril a uväznil.

Ktorá teória to teda bude sa dozvieme už 25. apríla vo filme Avengers: Endgame. O dvojke zatiaľ vieme len to, že sa okrem hercov vráti aj režisér filmu, Ryan Coogler. Kedy sa film spustí do výroby je momentálne neznáme, avšak po takom Oscarovom tlaku sa bude nepochybne štúdio snažiť film zhotoviť čo najrýchlejšie. Len aby to nebolo na úkor kvality.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom