Nemecká spoločnosť NFON sa zameriava na uľahčenie obchodnej komunikácie medzi európskymi firmami. Na tento účel vyvinula a neustále zdokonaľuje systém cloudovej telekomunikácie Cloudya. Poskytuje komunikačnú platformu, ktorá uľahčuje komunikáciu s kolegami, obchodníkmi a klientmi, či už ste v kancelárii alebo na cestách.

Prechod na NFON sa teraz oplatí viac ako kedykoľvek predtým. Vďaka cashbacku NFON podporí výmenu vášho starého telefónneho systému získaním 33 % podpory na jednorazové náklady zahrňujúce zriadenie služby. Ako tento cashback funguje, ako ho môžete čo najlepšie využiť a ktoré odporúčania sa oplatí nasledovať?

Systém NFON Cloudya prináša slobodu v komunikácii

Klasický telefónny hardvér sa popri praktickej cloudovej telefónií stáva zastaraným, príliš komplikovaným a nedostatočne flexibilným. Cloudya umožňuje svojim používateľom zostať v kontakte s jediným číslom a schránkou, čo zaručuje:

  • jednoduchšie volania, 
  • jednoduchšie videokonferencie,
  • a bezproblémovú integráciu dát zo systémov CRM a iných nástrojov na podporu spolupráce.

Systém okrem iného obsahuje funkcie cloudovej pobočkovej ústredne vrátane hlasovej pošty, frontu hovorov a zdieľania obrazovky na videokonferencie. Cloudya taktiež podporuje efektívnu komunikáciu a spoluprácu medzi tímami, zákazníkmi a dodávateľmi kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka ďalším rozširujúcim modulom môže pomôcť aj pri efektívnejšom prevádzkovaní call centier, ubytovacích služieb alebo napríklad reštaurácií.

NFON cashback a ako funguje?

Cashback teraz využíva aj spoločnosť NFON. Cashback kampaň funguje tak, že podporuje prechod z tradičného telefónneho hardvéru na cloudovú telefóniu so službou Cloudya. NFON podporí výmenu telefónneho systému sumou až do výšky 3 000 EUR.

Pridajte sa k NFON a posuňte svoju komunikáciu na ďalšiu úroveň

Cloudya tiež zaručuje skutočne jednoduché ovládanie. K systému sa môžete kedykoľvek pripojiť z akéhokoľvek zariadenia alebo miesta. Hovory môžete uskutočňovať z počítača, tabletu alebo notebooku, presmerovať hovory do hlasovej schránky alebo priamo na mobilný telefón. Využite aktuálnu kampaň NFON Cashback, ktorá vám umožní vymeniť váš telefónny systém za výhodných podmienok a priniesť inovácie do vašich firemných telekomunikácií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP