Pre milovníkov smartfónov je čas, kedy dochádza k predstaveniu noviniek a následnému oznámeniu o dátume prvého predaja niečím výnimočným. Na rade je momentálne Apple, ktorý už o pár dní predstaví svoje nové Apple iPhone 2018 modely.

Tieto chvíle, keď je tesne pred spustením predaja, prežívajú najmä zahraniční fanúšikovia. Láska k výrobkom spoločnosti Apple viackrát pobláznila nejedného priaznivca iPhonu. Dôkazom toho je, že ľudia boli pred spustením oficiálneho predaja ochotní čakať niekoľko hodín, ba dokonca niekoľko dní, aby si mohli zakúpiť nový smartfón medzi prvými.

Ako je u Apple zariadení zvykom, tak oficiálny predaj je spustený pár dní po konferencii, na ktorej sú predstavené nové modely. Konferencií sa zúčastňujú predovšetkým odborníci z rôznych kútov sveta, ktorí majú jedinečnú možnosť vyskúšať si a v krátkosti otestovať nové modely a priniesť tak najnovšie informácie.

K oficiálnemu vyhláseniu o dátume predstavenia a následnom spustení predaja ešte nedošlo. Najnovšie správy z Nemecka už však hovoria o dátumoch. Podľa nemeckých operátorov sa spustenie predobjednávok začne 14. septembra. Oficiálne predstavenie produktov by sa tak uskutočnilo 12. septembra. Navyše by tento dátum  predstavoval presne rok od predstavenia iPhone X. Okrem predstavenia smartfónov sa používatelia jabĺčka môžu tešiť aj na nový iOS 12, ktorý okrem viacerých vynovených funkcií sľubuje aj rýchlejší a pohotovejší zážitok z iPhonu.

Už o pár dní sa teda dozvieme viac informácií o pripravovaných novinkách iPhone X, iPhone X Plus a iPhone 9.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom