Určite to poznáte. Dnešná doba je plná pohybu, no práca nepočká. Nosíme si ju tak všade so sebou, či už cestujeme, sme v prírode alebo sedíme v obľúbenom podniku a popíjame pri tom kávu. Náš pracovný notebook by mal byť v ideálnom prípade výkonný, prenosný a s dlhou výdržou batérie. Doba sa však zmenila a okrem týchto vlastností od notebooku požadujeme aj štýl.  

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!
FacebookInstagramYouTube

Ak hľadáte notebook, ktorý spája všetky vyššie uvedené výhody do jednej, práve ste ho našli. Predstavujeme vám Lenovo ThinkBook – pracovný notebook pre všetkých, ktorí od neho očakávajú aj skvelý štýl a silné multimediálne využitie. ThinkBook vás tak bude sprevádzať počas vašich celodenných aktivít.

Pracujte kdekoľvek a so štýlom

O vysoký výkon a široké multimediálne využitie sa postará ôsma generácia procesorov Intel Core i7, ktorá môže byť podporená až 16 GB rýchlej pamäte RAM, 512 GB SSD diskom a samostatnou grafickou kartou AMD Radeon™ 540X s 2GB pamäte.

Je tak jedno, či pracujete s Excelom, odpisujete na mail a popri tom ešte doháňate nedopozerané seriály – ThinkBook to hravo zvládne všetko naraz a navyše pri veľmi dobrej 10-hodinovej výdrži batérie. Môžete s ním tak hravo obletieť celú zemeguľu. To však určite nie je všetko. Viac vám o zariadení Lenovo ThinkBook porozpráva stand-up komik Ján Gordulič, ktorý pravidelne rieši svoju dennú agendu vo svojej obľúbenej kaviarni.