Určite to poznáte. Dnešná doba je plná pohybu, no práca nepočká. Nosíme si ju tak všade so sebou, či už cestujeme, sme v prírode alebo sedíme v obľúbenom podniku a popíjame pri tom kávu. Náš pracovný notebook by mal byť v ideálnom prípade výkonný, prenosný a s dlhou výdržou batérie. Doba sa však zmenila a okrem týchto vlastností od notebooku požadujeme aj štýl.  

Ak hľadáte notebook, ktorý spája všetky vyššie uvedené výhody do jednej, práve ste ho našli. Predstavujeme vám Lenovo ThinkBook – pracovný notebook pre všetkých, ktorí od neho očakávajú aj skvelý štýl a silné multimediálne využitie. ThinkBook vás tak bude sprevádzať počas vašich celodenných aktivít.

Pracujte kdekoľvek a so štýlom

O vysoký výkon a široké multimediálne využitie sa postará ôsma generácia procesorov Intel Core i7, ktorá môže byť podporená až 16 GB rýchlej pamäte RAM, 512 GB SSD diskom a samostatnou grafickou kartou AMD Radeon™ 540X s 2GB pamäte.

Je tak jedno, či pracujete s Excelom, odpisujete na mail a popri tom ešte doháňate nedopozerané seriály – ThinkBook to hravo zvládne všetko naraz a navyše pri veľmi dobrej 10-hodinovej výdrži batérie. Môžete s ním tak hravo obletieť celú zemeguľu. To však určite nie je všetko. Viac vám o zariadení Lenovo ThinkBook porozpráva stand-up komik Ján Gordulič, ktorý pravidelne rieši svoju dennú agendu vo svojej obľúbenej kaviarni.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom