Vernee MIX 2 je momentálne ponúkaný v parádnej zľave. Ponuka je však obmedzená a tak ti dáme 5 dôvodov ku kúpe smartfónu, ktoré ti pomôžu v rozhodovaní.

6-palcový FullHD+ displej s pomerom 18:9

Hlavným lákadlom Vernee MIX 2 je určite displej s minimalistickými rámikmi a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Pri porovnaní s klasickým displejom s pomerom strán 16:9, máš možnosť vidieť viac obsahu. Vďaka úzkym rámikom sa smartfón svojimi rozmermi môže porovnávať so zariadeniami s bežným 5,5″ displejom.

Prémiové sklo na zadnej strane

Sklo na prednej strane je samozrejmosťou. Na tej zadnej ho používa len pomenej výrobcov a Vernee je medzi nimi. Sklenená zadná strana pôsobí luxusným dojmom a rovnako dobre aj lahodí oku. V tomto prípade je sklom pokrytých viac ako 80 % tela smartfónu.

Zadný duálny fotoaparát od Sony

Na rozdiel od iných menej známych výrobcov, Vernee stavilo na kvalitu Sony snímačov a svoju vlajkovú loď vybavilo hneď dvojicou šošoviek, ktoré sú na zadnej strane a navyše majú optickú stabilizáciu. Fotografie zhotovíš 13 MPx a zároveň aj 5 MPx fotoaparátom pri clone f/2.0. Samozrejmosťou je aj možnosť fotenia portrétov.

Slušný výkon pri zachovaní nízkej ceny

Vernee MIX 2 je vybavený MediaTek Helio P25 procesorom. Veľkosť RAM je 4 GB a k dispozícii je aj 64 GB vnútorné úložisko. Telefón možno nebude dosahovať obrovské skóre v benchmarku, no na bežné používanie bez problémov postačuje.

Veľká batéria s podporou rýchleho nabíjania

Vernee svoj smartfón vybavilo nadpriemernou 4200 mAh batériou, s ktorou nebudeš mať problém vydržať jeden deň a aj viac v závislosti od spôsobu používania. Navyše je tu podpora rýchleho nabíjania, takže sa nestane, aby ťa telefón nechal v štichu.

Kúpiť Vernee MIX 2 za fanstastických 144 € (3735 kč)
Doručenie bez DPH

Známy e-shop Gearbest ponúka tento smartfón v špeciálnej uvádzacej akcii za fantastických 143 € (3735 kč). Navyše, pri zvolení EU Express dopravy ťa nečakajú žiadne ďalšie poplatky. Akcia je časovo obmedzená do 15. októbra, takže s prípadnou kúpou by si sa mal poponáhľať. Vernee MIX 2 je k dispozícii v modrej a čiernej farbe. K smartfónu dostaneš aj darček v podobe ochranného obalu a fólie na displej.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom