Kultové seriály a filmy z prostredia Star Trek, ktoré vznikali na prelome tisícročia, dostávajú svoje pokračovanie s názvom Star Trek: Picard. Jedná sa o pokračovanie série, ktoré v novom kabáte hodnom roku 2019 vyzerá fantasticky.

Nový seriál by sa mal točiť okolo staršieho admirála Jeana-Luca Picarda, ktorý sa rozhodol opustiť Hviezdnu flotilu a vrátil sa do svojho rodného Francúzska a starať sa o svoje rodinné vinice, informuje portál The Verge. Tu však podľa všetkého dlho nezotrvá a vráti sa späť do služby.

Trailer je síce krátky a veľa toho neprezrádza, no skutočných fanúšikov riadne navnadil na koniec roka, kedy má seriál prísť na streamovacej platforme CBS AllAccess a Amazon PrimeVideo.

Vo videu na Picarda prehovára neznámy hlas a pripomína mu udalosti, ktoré sa stali pred 15 rokmi, kedy Picard vyviedol ľudstvo z temnoty a velil najväčšej záchrannej armáde v histórii. Ďalej neznámy hlas hovorí o istej „nepredstaviteľnej“ udalosti, ktorá sa stala po udalostiach vo filme Star Trek: Nemesis, informuje portál TechCrunch. „Prečo si opustil Hviezdnu flotilu?“ dodá na záver neznámy hlas, po ktorom nasleduje záber na samotného Picarda.

Viac sa dozvieme pravdepodobne už len pri premiére seriálu, ktorá však zatiaľ nemá presný dátum. Fanúšikovia sú však skutočne nadšení, o čom svedčia aj komentáre pod videom, aj keď nájdu sa aj takí, ktorí tento trailer skôr považujú ako vydarenú reklamu pre vinice Picard.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom