Vkworld otvára svoj obchod na stránke AliExpress, vďaka čomu dokáže poskytnúť rýchlejšie doručenie a lepšiu kvalitu svojich služieb. S príchodom nového roku si pre teba tento výrobca navyše pripravil zaujímavé zľavy na niektoré svoje modely.

Vodeodolný Stone V3

Najväčšou výhodou tohto telefónu je certifikácia IP68, ktorá zaručuje najvyššiu odolnosť voči vode a prachu. Telefón sa navyše môže pochváliť 3 000 mAh batériou, vďaka ktorej vydrží na jedno nabitie až dva týždne. Obsahuje slot až pre 3 SIM karty. Jeho cena je teraz 25 €!

Kúpiť VkWorld Stone V3 za 25 €

Vkworld F1

Ide o telefón určený pre starších ľudí. Vďaka displeju s uhlopriečkou 4.5″ pohodlne padne do ruky. Operačný systém je takisto optimalizovaný pre starších ľudí, celý systém je totiž zjednodušený a používa veľké ikony a písma. V prípade núdze poskytuje funkciu SOS kontakt. Vkworld F1 stojí 46 €.

Kúpiť Vkworld F1 za 46 €

Vlajková loď S8

Najnovšia vlajková loď tohto čínskeho výrobcu s funkciou rozoznávania tváre a FullHD+ displejom s pomerom strán 18:9. Z oboch strán je telefón chránený Gorilla Glass 4 a rám je vyrobený z titánu. Vnútri sa nachádza 8-jadrový procesor MT6750 so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom. Operačným systémom je Android 7.0 Nougat, pričom dlhú výdrž smartfónu zabezpečí masívna 5500 mAh batéria. O tvoje fotografie sa postará duálny 16 MPx + 5 MPx fotoaparát od Sony. Smartfón môže byť tvoj za skvelých 143 €.

Kúpiť Vkworld S8 s 5500 mAh batériou za 143 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom