Vkworld otvára svoj obchod na stránke AliExpress, vďaka čomu dokáže poskytnúť rýchlejšie doručenie a lepšiu kvalitu svojich služieb. S príchodom nového roku si pre teba tento výrobca navyše pripravil zaujímavé zľavy na niektoré svoje modely.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Vodeodolný Stone V3

Najväčšou výhodou tohto telefónu je certifikácia IP68, ktorá zaručuje najvyššiu odolnosť voči vode a prachu. Telefón sa navyše môže pochváliť 3 000 mAh batériou, vďaka ktorej vydrží na jedno nabitie až dva týždne. Obsahuje slot až pre 3 SIM karty. Jeho cena je teraz 25 €!

Kúpiť VkWorld Stone V3 za 25 €

Vkworld F1

Ide o telefón určený pre starších ľudí. Vďaka displeju s uhlopriečkou 4.5″ pohodlne padne do ruky. Operačný systém je takisto optimalizovaný pre starších ľudí, celý systém je totiž zjednodušený a používa veľké ikony a písma. V prípade núdze poskytuje funkciu SOS kontakt. Vkworld F1 stojí 46 €.

Kúpiť Vkworld F1 za 46 €

Vlajková loď S8

Najnovšia vlajková loď tohto čínskeho výrobcu s funkciou rozoznávania tváre a FullHD+ displejom s pomerom strán 18:9. Z oboch strán je telefón chránený Gorilla Glass 4 a rám je vyrobený z titánu. Vnútri sa nachádza 8-jadrový procesor MT6750 so 4 GB RAM a 64 GB úložiskom. Operačným systémom je Android 7.0 Nougat, pričom dlhú výdrž smartfónu zabezpečí masívna 5500 mAh batéria. O tvoje fotografie sa postará duálny 16 MPx + 5 MPx fotoaparát od Sony. Smartfón môže byť tvoj za skvelých 143 €.

Kúpiť Vkworld S8 s 5500 mAh batériou za 143 €Vkworld S8

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.