Samsung bude predávať svoje používané vlajkové modely za oveľa nižšie ceny

banner-note-7Samsung bude údajne čoskoro ponúkať používané verzie svojich vlajkových lodí. To by mohlo znamenať, že Galaxy S7, Galaxy S7 Edge alebo Note 7 budú dostupné za prívetivejšie ceny v špecializovaných obchodoch. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Za všetkým stojí snaha o maximalizovanie efektivity a zníženie nákladov. Juhokórejská spoločnosť však zatiaľ tieto správy odmietla komentovať. Smartfóny, ktoré boli pôvodné označené ako chybné alebo boli vrátené používateľmi, výrobca zrenovuje a bude ich predávať za zníženú cenu. Za chyby sa môžu považovať kozmetické nedostatky, či povrchové poškodenie obalu. Často sú však takéto repasované smartfóny na nerozoznanie od tých „bezchybných“ priamo z továrne.

Samsung Galaxy S7 G930F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-s7-cracked-broken-6654-001

Používatelia v Južnej Kórei a USA majú už teraz možnosť vrátiť staršie modely v rámci ročného výmenného programu. To znamená, že zariadení, ktoré sa teoreticky môžu ponúkať za nižšie ceny, je dostatok. Ich konečná cena však známa nie je a ani to, v ktorých krajinách budú mať zákazníci možnosť takéto zariadenie zakúpiť. Zdroj informácií ďalej uvádza, že samotný program by mal odštartovať v roku 2017.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
90%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]