Samsung bude predávať svoje používané vlajkové modely za oveľa nižšie ceny

Teraz čítate
Samsung bude predávať svoje používané vlajkové modely za oveľa nižšie ceny

banner-note-7Samsung bude údajne čoskoro ponúkať používané verzie svojich vlajkových lodí. To by mohlo znamenať, že Galaxy S7, Galaxy S7 Edge alebo Note 7 budú dostupné za prívetivejšie ceny v špecializovaných obchodoch. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Za všetkým stojí snaha o maximalizovanie efektivity a zníženie nákladov. Juhokórejská spoločnosť však zatiaľ tieto správy odmietla komentovať. Smartfóny, ktoré boli pôvodné označené ako chybné alebo boli vrátené používateľmi, výrobca zrenovuje a bude ich predávať za zníženú cenu. Za chyby sa môžu považovať kozmetické nedostatky, či povrchové poškodenie obalu. Často sú však takéto repasované smartfóny na nerozoznanie od tých „bezchybných“ priamo z továrne.

Samsung Galaxy S7 G930F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-s7-cracked-broken-6654-001

Používatelia v Južnej Kórei a USA majú už teraz možnosť vrátiť staršie modely v rámci ročného výmenného programu. To znamená, že zariadení, ktoré sa teoreticky môžu ponúkať za nižšie ceny, je dostatok. Ich konečná cena však známa nie je a ani to, v ktorých krajinách budú mať zákazníci možnosť takéto zariadenie zakúpiť. Zdroj informácií ďalej uvádza, že samotný program by mal odštartovať v roku 2017.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
90%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT technológie. Preto je u mňa prirodzený záujem o najnovšie novinky z mobilnej sféry. Nejde len o smartfóny, ale aj notebooky, nositeľnú elektroniku či virtuálnu realitu. Fanúšikom čínskych telefónov som sa stal po nástupe zariadenia INew V3 niekedy v roku 2013. Odvtedy ma čínsky trh neprestáva udivovať. Som rád, že sa pohľad na čínske produkty začal meniť a spoločnosť prestáva vnímať tieto zariadenia s obavami či výsmechom. Vo voľnom čase nepohrdnem dobrou knihou či edukatívnym dokumentom. Milujem šport akéhokoľvek druhu.
  • Michal Ontko

    :D taký apple to robí už dávno len o tom nikto oficiálne nevie

  • Martin Mihali

    Pekný nápad, nie každý má 850€ na nový Note 7, takto by nejaké to euríčko ušetrili.