Pomaly, ale isto sa blíži čas Vianoc a dúfajme, že aj hromada snehu. Ak patríš k tým, ktorí obľubujú skvelé videá z lyžovačky či zasneženej krajiny, no nevieš ako na to, alebo jednoducho zháňaš dobrý darček, máme pre teba úžasný tip. Vďaka profesionálnemu stabilizátoru si vytvoríš skvelé videá, ktoré posunú kvalitu o čosi vyššie.

Jedná sa o jeden z najlepších vo svojej cenovej kategórii a navyše je momentálne v 51 % zľave. Ide o model Smooth 4 od výrobcu Zhiyun, ktorý je lídrom v tejto oblasti. Ak túžiš po detailnejšom fotografovaní a stabilnejšom videu, tento kúsok môže byť tvoj za skvelých 82 €. Výber možnosti dopravy EU Express navyše zaručí doručenie bez ďalších poplatkov.

Kúpiť Zhiyun Smooth 4 Gimbal za 82 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Len krôčik k dokonalým videám

Tento stabilizátor aj napriek malým rozmerom a hmotnosti ponúka pevnú konštrukciu z hliníkovej zliatiny. O stabilizáciu tvojho smartfónu sa stará špeciálny procesor Honeycomb 5. generácie, ktorý ponúka až o 30 % rýchlejšie reakcie než predchodca.

Skvelú robotu odvádza 3-osová stabilizácia, ktorá zaručí hladké zábery. Využiť môžeš 3 rôzne módy: time-lapse fotografovanie, detailnejšie fotografie a stabilnejšie video. Dostupná je aj možnosť rýchleho otočenia smartfónu z vertikálnej do horizontálnej polohy. Do gimbalu môžeš nasadiť akýkoľvek smartfón, ktorý spĺňa šírku 62 až 85 mm a váhu cca 200 g.

Stabilizátor disponuje zabudovanou batériou, ktorej kapacita je 2000 mAh a zaručí až 12 hodinovú výdrž. Pri dobíjaní poteší v súčasnosti stále viac obľúbený a používaný USB-C konektor. Veľkým plusom sú aj viaceré užitočné funkcie, akými sú napríklad priblíženie fotoaparátu otáčaním bočného kolieska či inteligentné sledovanie objektu. Samotné nastavenia môžeš vďaka kontrolnému centru ovládať priamo na gimbale a samozrejmosťou je aj špeciálna mobilná aplikácia určená pre Androidy aj iOS zariadenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú