Mesiac bláznov je v plnom prúde a nič ho nedokáže zastaviť, rovnako ani nás. Všade okolo sa totiž dejú neočakávané situácie a my sme sa rozhodli pridať k tomu aj svoju štipku šialenstva. Zbláznili sme sa, rozdávame Premium na mesiac zadarmo, a ak si mesačné predplatné aktivuješ teraz, nebudeš zaňho platiť ani cent! Mal by si sa ale ponáhľať, máš na to posledný deň.

Získaj predplatné a užívaj veľa benefitov

Aktivovaním predplatného zadarmo ale získaš ešte ďaleko viac. Okrem PREMIUM obsahu na FonTech sa sprístupní aj platený obsah na portáloch Startitup, Odzadu, Emefka a Interez. Predplatné pritom bude platiť mesiac odo dňa, kedy si ho aktivuješ, a ponuka platí úplne pre všetkých – ak si už niekedy naše PREMIUM predplatné zadarmo využil, s aprílovým úsmevom na tvári ti ho znovu sprístupníme úplne bez poplatku.

 

premium zdarma cover fb
Fontech

Súčasťou nášho „aprílového šialenstva“ je príležitosť dozvedieť sa to najzaujímavejšie zo sveta technológií, hier, vedy, elektromobility a veľa ďalšieho. Či už chceš čítať o najnovších pokrokoch a prekážkach vo svete energetiky, ktoré zahŕňajú rozhovory so zakladateľmi a šéfmi svetovo uznávaných startupov, alebo by si si radšej naštudoval informácie o elektromobiloch či chceš čítať najhorúcejšie novinky zo sveta filmov a seriálov, PREMIUM obsah ti práve toto všetko umožní.

Najlepšie na tom celom je, že nejde samozrejme o žart a k ročnému predplatnému automaticky získaš nielen prístup k PREMIUM obsahu všetkých portálov rodiny Startitup, ale aj 49 € voucher Golem One Pass platný v celej sieti.

Apríl je mesiac, kedy sa môžeme trochu viac uvoľniť a nechať sa unášať vlnou zábavy a spontánnosti. A čo môže byť lepšie, ako mať neobmedzený prístup k zaujímavému a kvalitnému obsahu? Tak neváhaj, zblázni sa s spoločne s nami a využi Premium na mesiac zadarmo.

Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú