Porovnanie nočných fotografií OnePlus 2 a LG G4

Po porovnaniach fotoaparátu OnePlus 2 s velikánmi ako sú Samsung Galaxy S6 a iPhone 6 na rad prichádza aj porovnanie s tohtoročným top fotomobilom LG G4. Výsledky určite mnohých prekvapia a zaručene sa OnePlus 2 môže rovnať aj s drahšími modelmi. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Posledný test fotoaparátu opäť uverejnil výkonný riaditeľ spoločnosti, Pete Lau, ktorý uvádza, že OnePlus 2 bude fotomobil tohto roka. Pri pohľade na obrázky vidíme obrovské zlepšenie oproti prvej generácii, no novinka stále stráca na G4-ku. Nemôžeme povedať, že by to bol úplne prehraný súboj, no kvalitou prevedenia nočných fotiek je vlajková loď od LG bezkonkurenčná. Nižšie v galérii si môžete prezrieť vytvorené fotografie. Na ľavej strane sa nachádzajú fotografie vytvorené pomocou LG G4 a na pravej sa nachádzajú fotografie vytvorené očakávaným OnePlus 2.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Rozhodnutie o lepšom z dvojice necháme na každom z vás a tak nám ostáva už iba čakať na oficiálne predstavenie, ktoré sa bude konať už o 4 dni aj cez virtuálnu realitu.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]