banner-le-max-2Množstvo fanúšikov čínskych smartfónov oceňuje najmä ich perfektný pomer ceny a výkonu, pričom po hardvérovej stránke sa im väčšinou nedá absolútne nič vytknúť. Horšie je to ale napríklad v oblasti fotoaparátu, pri ktorom sa množstvo potenciálne sľubných kúskov „rozsype“ ako tradičný čínsky čaj. 

O OnePlus 3 sa hovorí, že je to jediný konkurent z Číny, ktorý dokáže ako-tak súperiť so Samsungom na poli mobilných fotoaparátov. Xiaomi či LeEco ešte musia v tejto oblasti dospieť, no už teraz idú veľmi dobrým smerom a možno je len otázkou času, kedy konkurenciu dobehnú alebo nebodaj aj predbehnú. Zaujímalo nás teda, či aktuálne recenzované LeEco Le Pro 3 dokáže držať krok s vyššie spomínanou vlajkovou loďou OnePlus. Postavili sme ich tak zoči voči a porovnali sme ich kvality ako na fotografiách v exteriéri, tak aj na snímkach v interiéri.

OnePlus 3 vs LeEco Le Pro 3

Kúpiť LeEco Le Pro 3 za 260 € bez platby DPH!
4 GB RAM / 32 GB ROM

Ak sa pozrieme na papierové špecifikácie, oba smartfóny sú si naozaj veľmi podobné. Ponúkajú zhodne snímač so 16 MPx rozlíšením, clonu f/2.0, avšak OnePlus 3 disponuje aj optickou stabilizáciou obrazu, ktorá je najviac využiteľná pri natáčaní 4K videa, no uplatenie si nájde aj v prípade, že rád fotíš fotografie za zhoršených svetelných podmienok.

Vľavo OnePlus 3, Vpravo LeEco Le Pro 3

Všetky fotografie v plnom rozlíšení nájdeš tu

A aký je teda náš verdikt? Objektívne hodnotíme OnePlus 3 ako jasného víťaza, kedže takmer pri všetkých fotografiách dokázal podávať krajšie detaily, farby s lepším kontrastom alebo lepšie vyhodnotenie expozície. Súboj sa najviac vyrovnal pri zapnutí režimu HDR. V tom prípade si boli tieto dva smartfóny pravdepodobne najbližšie, no predsa treba opäť udeliť víťazstvo OnePlus. Veríme, že ti toto naše rýchle porovnanie ozrejmilo, čo môžeš očakávať v podrobnej recenzii na LeEco už o pár dní. Podrobnú recenziu spolu s exkluzívnou videorecenziou na OnePlus 3 nájdeš nižšie.

TIP: Recenzia | OnePlus 3: Do tretice všetko dobré

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP