banner-redmi-4aV našej redakcii sa snažíme venovať rovnakú pozornosť menej vybaveným zariadeniam, akú venujeme práve tým najvybavenejším. O low-endoch vám tak prinášame detailné informácie a nezabúdame pravidelne sledovať vývoj ich cien. Hoci sa väčšina týchto smartfónov môže pochváliť skutočne nízkou predajnou cenou, vždy je výhodné si počkať na nejakú akciovú ponuku, ktorá vám môže ušetriť ešte ďalšie eurá navyše.

Bluboo Maya

Cena po zľave: 66 €!

 

bluboo-maya-2

zdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo Maya za 66 €
Kupón LCXBM6

Do takejto ponuky sa dostal elegantný smartfón Bluboo Maya. Jeho dominantou je 5,5″ HD displej, nad ktorým si svoje miesto našla 8 MPx selfie kamera, pričom kamera hlavná umiestnená na zadnej strane dostala 13 MPx rozlíšenie. Pod odnímateľným zadným krytom sa skrýva 3000 mAh batéria, ktorá drží pri živote 4-jadrový procesor MT6580A. Okrem toho sa dostalo aj na 2 GB pamäte RAM a 16 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť cez hybridný DualSIM slot o ďalších 32 GB. Čerešničkou na torte je Andoid 6.0 s viacerými funkciami navyše. Treba mať na pamäti, že tento phablet nepodporuje 4G. Po zadaní kupónu LCXBM6 však cena klesne na 66 €, za čo mu túto chybičku krásy určite odpustíte. Je však nutné počítať aj s platbou DPH, ktorá vás môže vyjsť na ďalších 13 €.

Bluboo Mini

Cena po zľave: 44 €!

bluboo-mini-predpredaj

zdroj fotografie: Bluboo

Kúpiť Bluboo Mini za 44 €
Kupón LCXBM8

Naďalej zostávame pri produktoch od spoločnosti Bluboo, ktorá tento rok predstavila low-end na slovo vzatý. Bluboo Mini má totižto kompaktný 4,5″ displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov. Predný fotoaparát tohto prístroja dostal do vienka rozlíšenie 5 MPx, zatiaľ čo ten zadný 8 MPx. V útrobách plastovo-hliníkového tela sa skrýva procesor MT6580M, ktorý spolupracuje s 1 GB RAM pamäte a 8 GB pamäte vstavanej. Tú je možné rozšíriť o microSD kartu skrz samostatný slot, ktorý má po svojej strane ďalšie dva určené na SIM karty. Batéria ponúka 1800 mAh, pričom softvérovú stránku opäť zabezpečuje Android 6.0 Marshmallow. Bluboo Mini stojí po uplatnení zľavového kupónu LCXBM8 neuveriteľných 44 €. Opäť treba počítať aj s prípadnou platbou DPH, ktorá však tentoraz činí sumu pod 10 €.

Cubot Z100 Pro

Cena po zľave: 87 €!

cubot-z100-pro-1

zdroj fotografie: GadgetLab

Kúpiť Cubot Z100 Pro za 87 €
Kupón LCXCBT12

Tretí prístroj z tejto akciovej ponuky bude zároveň prístrojom najdrahším, a teda aj najvybavenejším. Cubot Z100 Pro ponúka na svojej prednej strane 5″ HD displej. Pod vkusne vyzerajúcim dizajnom sa skrýva procesor MT6735, pričom skutočne svižný multitasking zabezpečujú až 3 GB pamäte RAM. Interné úložisko prijme 16 GB dát, avšak, nezabudlo sa ani na možnosť jeho rozšírenia. Toto rozšírenie je riešené skrz samostatný slot. Cubot Z100 Pro okrem iného podporuje dve SIM karty a aj všetky potrebné LTE siete. Hlavný fotoaparát dostal 13 MPx rozlíšenie a selfie snímač zase nižšie, 5 MPx rozlíšenie. Toto všetko poháňa akumulátor s kapacitou 2450 mAh a systém Andoid 5.1 Lollipop. Cena klesne po zadaní kupónu LCXCBT12 na 87 € a netreba zabúdať ani na platbu DPH, ktorá v tomto prípade činí zhruba 17 €.

UMi London

Cena po zľave: 56 €!

umi-london-fotky-nahlad

zdroj fotografie: UMi

Kúpiť UMi London za 56 €
Kupón LCXUL10

O slovo sa hlási aj spoločnosť UMi so svojim modelom London. Tento smartfón ponúka prekrásny dizajn a viac než len solídne parametre. 5″ displej dostal HD rozlíšenie, pričom disponuje aj špeciálnou ochranou proti poškodeniu. Hliníkový rám chráni 2050 mAh batériu, procesor MediaTek MT6580, ale aj 1 GB RAM pamäte a 8 GB interného úložiska. K dispozícii sú aj fotoaparáty, pričom ten zadný sa môže pochváliť 8 MPx rozlíšením a predný 2 MPx. Všetko poháňa čistý Android 6.0 Marshmallow a aby toho nebolo málo, UMi London ponúka trojicu slotov, z ktorých dva sú určené na SIM karty a jeden na microSD kartu. Opäť však musíme zabudnúť na LTE pripojenie. S prihliadnutím na skvelú cenu 56 € je však tento neduh zanedbateľný. Pre túto zľavu nezabúdajte využiť kupón LCXUL10 a taktiež majte na pamäti prípadnú platbu ďalších 11 € za 20 percentné DPH.

Leagoo M5

Cena po zľave: 56 €!

leagoo-m5

zdroj fotografie: Leagoo

Kúpiť Leagoo M5 za 63 €
Kupón LCXLM10

Dnešnú akciovú ponuku ukončíme smartfónom Leagoo M5. Tento prístroj je dobre známy svojim podareným dizajnom, slušnými parametrami a hlavne skvelou predajnou cenou. Na zadnej strane M5-ky sa nachádza skener odtlačkov prstov, ktorý je umiestnený na jednej úrovni s 8 MPx hlavným fotoaparátom. Stranu prednú vypĺňa 5″ HD displej, ale aj 5 MPx selfie kamera. V kovovo-plastových útrobách sa skrýva len priemerná 2300 mAh batéria, procesor MT6580, 2 GB RAM a 16 GB internej pamäte. Tú je opäť možné rozšíriť skrz samostatný slot a taktiež je možné využívať dvojicu klasických SIM kariet. Leagoo M5 však, nanešťastie, rovnako nepodporuje LTE sieť. Jeho cena po zadaní kupónu LCXLM10 činí 63 €, no treba počítať aj s platbou 13 € za DPH.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP