banner-p9
V poradí tretí najväčší výrobca smartfónov na svete, Huawei, je tento rok priam nezastaviteľný. Zariadeniam pochádzajúcich z dielne tohto čínskeho výrobcu sa darí viac než dobre. Vyzerá to tak, že táto gigantická spoločnosť veľmi dobre vie čo robí a nasvedčujú tomu aj jej predajné čísla.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Samotná spoločnosť včera do sveta vypustila veľmi pozitívne informácie. Dočkali sme sa oficiálnej finančnej správy, ktorá odhaľuje ako veľmi sa tomuto výrobcovi darilo za posledný polrok. Za toto obdobie si mala spoločnosť pôsobiaca v čínskom meste Šen-čen prilepšiť o nemalú sumu peňazí, za čo vďačí hlavne svojim smartfónom. Tie pomohli zvýšiť medziročný obrat až o neuveriteľných 40 %. Je dobre známe, že Huawei sa nevenuje iba výrobe smartfónov, ale je taktiež svetovou jednotkou v telekomunikáciách. Všetky podnikateľské činnosti tohto giganta sa dohromady postarali o obrat 33,42 miliárd eur. Sabrina Meng, ktorá je finančnou riaditeľkou spoločnosti Huawei, prehlásila, že je nesmierne spokojná s výsledkami finančnej správy a spoločnosť sa posnaží zachovať si súčasnú dynamiku aj naďalej.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>huawei-p9-hands-on

Huawei P9

V globálnom merítku sa darilo hlavne Huawei P9, ktorý je taktiež vlajkovou loďou tejto obrovskej korporácie. Nemenej dobre si vedú smartfóny Huawei Mate 8 alebo Honor V8. Všetky tieto zariadenia si získali nespočet priaznivcov od svojho oficiálneho predstavenia. Ďalej je pre spoločnosť určite potešujúce, že vo viac ako 30 krajinách krajinách sveta je Huawei považovaný za najpopulárnejšieho a najlepšieho výrobcu inteligentných zariadení. Huawei jednoducho rastie a nič nenasvedčuje tomu, že by sa tento rast mal v dohľadnej dobe spomaliť. Nadchádzajúce zariadenie, ktoré má byť predstavené na veľtrhu IFA v Berlíne môže tomuto výrobcovi priniesť ešte väčšiu slávu, akú mal doteraz.

TIP: Huawei a Oppo v druhom kvartáli ovládli predaje smartfónov v Číne

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom