Už dlhú dobu je známe, že sa čínske Xiaomi angažuje aj v iných segmentoch ako len pri výrobe smartfónov. Svoje pôsobenie má aj v kategórii dopravných prostriedkov, kde ponúka fantastickú kolobežku ideálnu do mestskej džungle. Skvelá zľava v našom FonTech Shope teraz zasiahla aj túto kolobežku od Xiaomi, ktorá ťa odvezie kdekoľvek za ešte menej peňazí.

Mestá bývajú čoraz viac preplnené autami, ktoré však nie sú vždy tým najrýchlejším spôsobom dopravy najmä pri zápchach. Rýchly odvoz v prípade potreby poskytuje aj kompaktná Xiaomi kolobežka, ktorú si doteraz obľúbilo mnoho spokojných zákazníkov. Moderné technológie spojené s jednouchou a prenosnou konštrukciou z nej robia dokonalý dopravný prostriedok, ktorým sa behom chvíle každý dostane tam, kam potrebuje.

Výborná cena je samozrejmosťou

Čínsky gigant neustále dokazuje svoje skúsenosti s výrobou perfektných produktov za nízke ceny. Inak to nie je ani v tomto prípade. Za túto bielu oficiálnu európsku verziu Xiaomi kolobežky teraz každý zaplatí v našom FonTech Shope len 320 €. Svoju zásielku zákazník dostane vďaka doprave Priority Line bez ďalších poplatkov navyše.

Kúpiť Xiaomi bielu kolobežku v európskej verzii za 320 €
Doručenie bez poplatkov navyše

K dispozícii je aj konkurencia za ešte lepšiu cenu!

Ak chceš ešte zopár eur ušetriť a možno sa tak trochu odlíšiť od ostatných, môžeš siahnuť po alternatívnej elektrickej kolobežke Ninebot ES2. Tá je totiž aktuálne dostupná vďaka kupónu GBB5ES2 len za 319 € v našom FonTech Shope. Ak zvolíš dopravu Europe Railway Priority Mail, príde ti bez ďalších poplatkov navyše a aktuálne tak vidíš už finálnu cenu.

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot ES2 za 319 €
Kupón GBB5ES2

Zobraziť celú galériu (2)
Hlavným dôvodom zavádzanie nových zákonov je hlavne bezpečnosť na cestách, Ninebot

Dokonalý prostriedok do preplnených miest

Xiaomi vyrobilo kostru tejto kolobežky z kvalitného a ľahkého hliníka, ktorý dokáže uniesť až 100 kg a navyše ulahodí oku každého záujemcu. Vysoká úroveň precízneho spracovania ale zasiahla aj technologickú výbavu. Pohon zabezpečuje silný 500 W elektromotor, ktorý je napájaný akumulátorom s energiou až 280 Wh. Ten na jedno nabitie vydrží trasu dlhú až 30 km, pričom dokáže Xiaomi kolobežku rozbehnúť na rýchlosť 25 km/h. O bezpečné brzdenie sa stará predný E-ABS systém a zadná kotúčová brzda, vďaka čomu je brzdná dráha dlhá len 4 metre.

Zobraziť celú galériu (2)
Elektrické kolobežky sú čoraz obľúbenejšie nielen vo svete, ale aj u nás, Xiaomi

Nabíjanie batérie je taktiež záležitosťou bezpečnosti, ktorú však Xiaomi vyriešilo bravúrne. Pri napojení akumulátora na nabíjací adaptér ho chráni až 6 ochranných funkcií, ktoré bránia jeho prehrievaniu, skratu, prepätiu a ďalším ohrozujúcim javom. Elektrickú energiu však dokáže táto Xiaomi kolobežka aj generovať počas brzdenia. Vtedy premieňa kinetickú energiu na elektrinu. Počas jazdy si môže majiteľ nastaviť podľa vlastných potrieb aj tempomat. S touto funkciou bude kolobežka udržiavať konštantnú rýchlosť.

Pri jazde v noci používateľa na ceste zviditeľňujú zadné a predné svetlá. Informácie o kapacite batérie je možné prezerať na osvetlených riadidlách. Samotná kolobežka sa však hravo spáruje aj s aplikáciou Ninebot v smartfóne, kde poskytne ešte detailnejšie informácie o jazde. V prípade nutnosti sa dá tento skvelý dopravný prostriedok od Xiaomi aj ľahko prenášať, a to vďaka skladacej konštrukcii, ktorá váži 12,5 kg.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom