Čínski výrobcovia náš čoraz vás prekvapujú s produktami, ktoré „vypustia“ na trh. Prekvapením aj nový tablet od neznámeho výrobcu Ployer, ktorý nesie názov Ployer Momo7W. Momo7W je cenovo veľmi dostupný tablet s operačným systémom Windows 8.1, ktorý na čínskom trhu stojí len 299 čínskych jüanov, čo je v prepočte asi 42 €.

Za túto cenu však dostanete pomerne slušne vybavený tablet. Ployer Momo7W prichádza so 7-palcovým displejom s rozlíšením 1024 x 600 pixelov, zatiaľ čo o výkon sa postará štvorjadrový 64-bitový procesor Intel Atom Z3735G, ktorý je taktovaný na 1,33 GHz. Sekunduje mu 1 GB RAM a grafický čip Intel HD Graphics 7. generácie. Vnútorná pamäť má kapacitu 16 GB, ktorú je možné rozšíriť microSD kartami. K dispozícii je aj HDMI konektor pre pripojenie tabletu k TV alebo monitoru. Tablet disponuje aj prednou kamerou s rozlíšením 0,3 MPx.

Momo7W prichádza tiež s WiFi konektivitou, čo je vlastne aj jeho jediný spôsob bezdrôtovej komunikácie. Výrobca musel šetriť kde sa dalo a tak tu napríklad nenájdeme ani základný Bluetooth. Tablet však prichádza s predinštalovaným Windows 8.1 a kancelárskym balíkom Office 365 na rok zadarmo.

Kúpili by ste si takto lacný tablet? 

Zdroj: Gizchina.es, Articles.imp3.net

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú