Sezóna open air letných festivalov práve začína a na niektoré z nich tento rok mieri aj značka Panasonic. Svoje letné „turné“ odštartovala minulý týždeň na Metronome festivale v Prahe, najbližšie môžete jej party stan navštíviť v Bratislave, na festivale HipHop žije, ktorý sa koná v dňoch 28.-30. 6. 2019.

Každému letnému festivalu dominuje hudba, a na tú kladie – nielen vo svojej komunikácii – špeciálny dôraz aj značka Panasonic.  „Panasonic má vášeň pre hudbu a dobrý zvuk zakódovanú vo svojej DNA, preto je nám veľkou cťou, že sa môžeme predviesť v plnej paráde aj tým najväčším priaznivcom kvalitnej hudby. Ľuďom, pre ktorých je hudba život, ľuďom, ktorí túto vášeň radi zdieľajú s ostatnými a ľuďom, pre ktorých neexistujú žiadne limity – tak ako v hudbe neexistujú žiadne limity pre nás.

Účasťou na festivaloch sa symbolicky podpisujeme pod náš komunikačný claim „Music without limits“ a verím, že sa s mnohými z nich uvidíme v našom Panasonic party stane“, uvádza k účasti na letných festivaloch Martin Jedlička, marketingový manažér spoločnosti Panasonic.

Vo festivalovom party stane Panasonic preto nebudú chýbať najnovšie party speakre a slúchadlá, okrem nich značka odprezentuje aj svoje fotoaparáty LUMIX, na ktoré si návštevníci budú môcť zachytiť festivalovú atmosféru. V prípade záujmu je Panasonic pripravený postarať sa aj o image návštevníkov – v jeho barbershope sa o úpravu fúzov či nový účes postarajú profesionálni barbieri.

Čo nájdete v party stane Panasonic?

V party stane Panasonic nebude chýbať štýlový party speaker SC-UA30. Vysoký výkon, silné basy a funkcia Room-Filling vyplnia čistým a dynamickým zvukom celú miestnosť a zintenzívnia tak každý hudobný zážitok. Pomocou mobilnej aplikácie Panasonic MAX Juke môžete vytvárať playlisty a prehrávať svoje obľúbené skladby priamo z mobilu.  Samozrejmosťou je aj karaoke, a to rovno s dvoma mikrofónmi naraz.

Zobraziť celú galériu (4)
Party speaker od Panasonicu, Panasonic

Tešiť sa môžete aj na výkonný reproduktor SC-CMAX5 na kolieskach s praktickou rukoväťou pre jednoduché prevážanie alebo na veľký a výkonný SC-MAX3500, ktorý svojím výkonom rozoznie aj veľkú party. V prípade, že si budete chcieť na chvíľu dopriať súkromie s vlastnou hudbou, vyskúšať môžete nové bezdrôtové slúchadlá RP-HTX90N v štýlovom retro dizajne. Funkcia noise cancelling, ktorá potláča okolitý ruch, vás prenesie do vlastného sveta bez vyrušovania a vy sa budete môcť započúvať do zvukov obľúbenej hudby.

Zobraziť celú galériu (4)
Nové bezdrôtové slúchadlá v retro štýle, Panasonic

Do party stanu Panasonic si môžete prísť vyskúšať aj bezzrkadlovky  radu Lumix G. Sú skladné, výkonné, odolné a majú plno šikovných funkcií. Vďaka 4K FOTO už nikdy nezmeškáte ten správny okamih. Lumix totiž vyfotí 30 snímok sekundu pred a sekundu po stlačení spúšte. Pre pohodlné fotenie davu fanúšikov z nadhľadu príde vhod výklopný displej. LUMIX točí tiež skvelé a detailné video v rozlíšení 4K.

Zobraziť celú galériu (4)
Lumix vyfotí 30 snímok sekundu pred a sekundu po stlačení spúšte, Panasonic

V party stane Panasonic bude priestor aj na úpravu vášho image. Vyskúšať tu môžete produkty určené pre osobnú starostlivosť – zastrihávače a holiace strojčeky.

Zobraziť celú galériu (4)
Zastrihávač s japonskými technológiami na čele s ostrou čepeľou Japanese Blade, Panasonic

Tie sa pýšia japonskými technológiami na čele s ostrou čepeľou Japanese Blade. Slečny a dámy si zase môžu vyskúšať, ako fungujú najnovšie rýchle a bezbolestné  epilátory.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom