banner-redmi-note-4
Každý ušetrený cent sa počíta. Tento fakt je veľmi dobre známy našim partnerským e-shopom, ktoré už pravidelne ponúkajú našim čitateľom možnosť ušetriť. Dnešok nie je výnimkou a veľké množstvo žiadaných produktov si môžete zaobstarať za poriadne výhodných podmienok. Aby toho nebolo málo, tak okrem parádnych zliav vás môže upútať aj možnosť vyhrať jeden z trojice ponúkaných produktov úplne zadarmo.

Xiaomi Redmi Note 4

Výpredajová cena: 178 €!

dsc_0029

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 za 180 €
Zľavový kupón REMIT

Xiaomi Redmi Note 4 je veľmi podareným nástupcom úspešnej Redmi Note 3-ky. V porovnaní s týmto starším modelom ponúka novinka dospelejší a uhladenejší dizajn, ktorý sa vyznačuje takmer dokonalou symetriou. Tá v spojitosti s kvalitným hliníkom zabezpečuje phabletu prekrásny vzhľad a skvelé konštrukčné spracovanie. Prednej strane dominuje 5,5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením, ktorý je hotovou pastvou pre oči. Priestor nad zobrazovacím panelom je vyplnený selfie snímačom s rozlíšením 5 MPx, hovorovým reproduktorom či senzorom priblíženia a naopak priestor pod displejom zaberá trojica kapacitných tlačidiel. Zadná strana ponúka pohľad na skener odtlačkov prstov, hlavný 13 MPx snímač s clonou f/2.0 či PDAF zaostrovaním a duálny LED blesk.

dsc_0026

Recenzia | Xiaomi Redmi Note 4: Smartfón predurčený na úspech

Pod masívnou porciou hliníka sa nachádza procesor MediaTek Helio X20, ktorý ponúka až 10 jadier taktovaných na frekvencii 2.1 GHz. Okrem toho zohráva dôležitú rolu vo výkone tohto smartfónu aj grafický akcelerátor Mali-T880 MP4, ktorý dokáže bez problémov rozchodiť náročné 3D hry. Interné úložisko pojme 64 GB dát a v prípade potreby ponúka Redmi Note 4 možnosť využitia microSD karty do veľkosti 256 GB skrz hybridný DualSIM slot. Ďalej poteší obrovská 4100 mAh batéria, ale aj systém Android 6.0 s obľúbenou nadstavbou MIUI 8. Kvality tohto prístroja sa potvrdili aj v našej podrobnej recenzii, ktorú si môžete prečítať na tomto odkaze. Xiaomi Redmi Note 4 je dostupný v striebornej verzii za cenu od 178 € s použitím kupóna REMIT.

Oukitel U15 Pro

Výpredajová cena: 108 €!

u15-pro-6

Kúpiť Oukitel U15 Pro za 108 €
3 GB RAM a Plné LTE

Oukitel je v našich končinách stále pomerne málo známy. Napriek tomu však tento výrobca vyrába vskutku kvalitné zariadenia, ktoré sa vyznačujú hlavne výhodnou cenovou politikou. Jedným takýmto zariadením je aj Oukitel U15 Pro, ktorý za málo peňazí ponúka skutočne veľa kvalitnej muziky. Podarený a originálny dizajn azda najviac upúta 2.5D zaoblením tvrdeného skla, ktoré krásne prechádza do hliníkového unibody tela. Displej tohto prístroja nevybočuje zo zaužívaných štandardov súčasnej doby a tak ponúka uhlopriečku 5,5″, na ktorej sa rozprestiera HD rozlíšenie. Vyššie nad ním je umiestnený 2 MPx selfie snímač, ktorý však dokáže vďaka softvérovej interpolácii zhotovovať snímky v 5 MPx rozlíšení. To isté platí aj o snímači zadnom, ktorý ponúka 13 MPx, no softvér dokáže snímkam „prihodiť“ ďalšie 3 MPx. Zadná strana ďalej ukrýva skener odtlačkov prstov, duálny LED blesk a logo výrobcu.

oukitel-u15-pro-obr1-680x451

V útrobách U15-ky sa nachádza 8-jadrový čipset MT6753 od spoločnosti MediaTek. O svižný a ničím nerušený multitasking sa postarajú 3 GB RAM pamäte. Interné úložisko sa vyšplhalo na hodnotu 32 GB a opäť ponúka možnosť rozšírenia pomocou microSD karty skrz hybridný DualSIM slot, avšak tentoraz o 128 GB. Priaznivcov čistého Androidu tento prístroj poteší takisto, nakoľko ponúka Android 6.0 Marshmallow v takmer nepoškvrnenej verzii. V porovnaní s vyššie zmieneným prístrojom má Oukitel navrch v podpore LTE sietí, keďže mu nerobí vrásky ani 800 MHz LTE pásmo. Vstavaný akumulátor sa postará o solídnu výdrž vďaka optimálnej kapacite 3000 mAh. Oukitel U15 Pro je dostupný v 3 farebných verziách za fantastickú cenu 108 €.

No.1 D5+

Výpredajová cena: 95 €!

no-1-d54

V najnovšej akciovej ponuke Gearbestu sa nenájdu iba smartfóny, ale aj širšie spektrum ďalších elektronických zariadení. Skvelým príkladom sú smartwatch No.1 D5+, ktoré ponúkajú možnosť inštalovania klasických aplikácii vďaka mobilnej verzii Androidu 5.1 Lollipop. Okrem toho ohúria elegantným okrúhlym dizanjnom, remienkami z kvalitnej talianskej kože či nekompromisnými špecifikáciami. Tie zahŕňajú 4-jadrový procesor MT6580, 1 GB RAM a 8 GB internej pamäte.

Kúpiť No.1 D5+ za 95 €
Štvorjadro a 1 GB RAM

no-1-d51

Displej dosahuje uhlopriečku 1,3″, na ktorých sa dokážu zobrazovať informácie o čase pomocou veľkého množstva rôznych ciferníkov. Vášnivých športovcov tieto hodinky potešia meračom tepu, ale aj vstavaným GPS-kom. Pomyselnou čerešničkou na torte je možnosť vloženia SIM karty, na prehliadanie internetu či uskutočňovanie hovorov v 3G sieti. Smartwatch No.1 D5+ môžu byť vaše už za 95 € a dostupné sú v dvoch farebných vyhotoveniach.

Xiaomi Yeelight LED pásik

Výpredajová cena: 31 €!

xiaomi-smart-strip

Kúpiť Xiaomi Yeelight LED Strip za 31 €
Zľavový kupón XMLUZR

Perfektnej výpredajovej ceny sa dočkal aj inteligentný Xiaomi Yeelight LED pásik, ktorý s použitím zľavového kupónu XMLUZRY môže byť váš už za 31 €. Ovládanie LED pásika je teda zabezpečené cez aplikáciu Mi Home, v ktorej si môžete zvoliť intenzitu svetla a samozrejme aj farbu. Komunikácia medzi LED pásikom a smartfónom funguje cez WiFi. Gigant proklamuje, že živostnosť pásika je odhadovaná až na 25 000 hodín. Xiaomi Yeelight Smart Light Strip je výborný doplnok do bytu alebo domu, s ktorým môžete veľmi jednoducho zmeniť celkový dojem z daného priestoru.

Zobraziť celú akciovú ponuku

Okrem týchto zariadení je možné si vybrať množstvo iných z obšírnejšej ponuky, ktorá sa nachádza na odkaze vyššie. Pod týmto odkazom sa taktiež skrýva spomínaná súťaž o jedno z trojice elektronických zariadení. Ak teda máte záujem o výhru, tak neváhajte a zapojte sa čím skôr, pretože súťaž trvá len do 21. októbra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP