Dnešná ponuka zaujme každého, kto bojuje s nedostatkom úložiska vo svojich zariadeniach. Tieto problémy tak pomôžu vyriešiť kvalitné microSD karty od Samsungu, Alfawise či Kodaku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak ti tvoj smartfón hlási nedostatok internej pamäte, alebo potrebuješ novú microSD kartu do svojho fotoaparátu či autorádia, neprehliadni dnešnú ponuku.

Samsung EVO Plus 32 GB

Cena: 9 €

Samsung je známy nielen svojou špičkovou technikou, ale aj kvalitnými microSD kartami. Samsung EVO Plus ti ponúkne 32 GB kapacity a vysoké prenosové rýchlosti triedy Class 10. Rýchlosť čítania činí 100 MB/s a rýchlosť zapisovania je na úrovni 60 MB/s. Vďaka tomu zvláda nahrávanie aj prehrávanie 4K videí bez jediného problému.

Kúpiť microSD kartu Samsung EVO Plus 32 GB v cene 9 €

Alfawise Dark Turquoise 8GB

Cena: 3 €

Ak potrebuješ kartu s nižšou kapacitou za bagateľ, Alfawise Dark Turquoise spĺňa všetky tieto požiadavky. S rýchlosťou čítania na úrovni 20 MB/s je táto microSD karta vhodná na jednoduchšie operácie ako klasický prenos informácií či do autorádií na prehrávanie hudby alebo na ukladanie fotografií.

Kúpiť microSD kartu Alfawise Dark Turquoise 8 GB len za 3 €

Kodak microSD karta s kapacitou 64 GB

Cena: 8 €

Karta od Kodaku prichádza až so 64 GB kapacitou. Spĺňa rýchlostné triedy U3, A1 a V30. S rýchlosťou čítania na úrovni 100 MB/s a rýchlosťou zápisu 80 MB/s je ideálnou voľbou na natáčanie a prehrávanie 4K videí. Okrem toho je odolná voči nárazom, vode a vysokým teplotám.

Kúpiť microSD kartu Kodak s kapacitou 64 GB za 8 €

O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.