Dnešná ponuka zaujme každého, kto bojuje s nedostatkom úložiska vo svojich zariadeniach. Tieto problémy tak pomôžu vyriešiť kvalitné microSD karty od Samsungu, Alfawise či Kodaku.

Ak ti tvoj smartfón hlási nedostatok internej pamäte, alebo potrebuješ novú microSD kartu do svojho fotoaparátu či autorádia, neprehliadni dnešnú ponuku.

Samsung EVO Plus 32 GB

Cena: 9 €

Samsung je známy nielen svojou špičkovou technikou, ale aj kvalitnými microSD kartami. Samsung EVO Plus ti ponúkne 32 GB kapacity a vysoké prenosové rýchlosti triedy Class 10. Rýchlosť čítania činí 100 MB/s a rýchlosť zapisovania je na úrovni 60 MB/s. Vďaka tomu zvláda nahrávanie aj prehrávanie 4K videí bez jediného problému.

Kúpiť microSD kartu Samsung EVO Plus 32 GB v cene 9 €

Alfawise Dark Turquoise 8GB

Cena: 3 €

Ak potrebuješ kartu s nižšou kapacitou za bagateľ, Alfawise Dark Turquoise spĺňa všetky tieto požiadavky. S rýchlosťou čítania na úrovni 20 MB/s je táto microSD karta vhodná na jednoduchšie operácie ako klasický prenos informácií či do autorádií na prehrávanie hudby alebo na ukladanie fotografií.

Kúpiť microSD kartu Alfawise Dark Turquoise 8 GB len za 3 €

Kodak microSD karta s kapacitou 64 GB

Cena: 8 €

Karta od Kodaku prichádza až so 64 GB kapacitou. Spĺňa rýchlostné triedy U3, A1 a V30. S rýchlosťou čítania na úrovni 100 MB/s a rýchlosťou zápisu 80 MB/s je ideálnou voľbou na natáčanie a prehrávanie 4K videí. Okrem toho je odolná voči nárazom, vode a vysokým teplotám.

Kúpiť microSD kartu Kodak s kapacitou 64 GB za 8 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom