Oukitel U9 ponúkne zahnuté sklo na prednej a zadnej strane

Nová vlajková loď výrobcu Oukitel, U9, bude čo nevidieť predstavená. Ponúkne v mnohých smeroch špičkovú výbavu a elegantný dizajn.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Dnešné informácie, ktoré sa dostali na verejnosť, prezrádzajú zobrazovací panel, ktorý vyrobí firma JDI. Displej ponúkne 2,5D efekt, čo značí mierne zahnutie po stranách. Táto technológia začína prevládať v mnohých top modeloch popredných výrobcov. U9 toto vylepšenie ponúkne na prednej aj na zadnej strane. Prednú stranu tvorí 5,5 palcový displej s Full HD rozlíšením a odolným sklom Gorilla Glass 3. Z doterajších informácií vieme, že novinka ponúkne procesor MediaTek v spojení s 3 GB RAM. Softvérovú časť výbavy obstaráva Android 5.1.

OUKITE-U9

O čo najdlhšiu výdrž sa postará batéria s kapacitou 3100 mAh. Nové informácie a cenu novinky od Oukitelu by sme sa mali dozvedieť ešte tento mesiac.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]