Tohtoročný máj je veľmi bohatý na nové smartfóny, najmä na tie čínske. Svoj nový smartfón začal predávať aj neznámy výrobca Oukitel, ktorý predstavil model s názvom Oukitel U8. Tento smartfón ponúka veľmi zaujímavú výbavu za pomerne nízku cenu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Oukitel U8 prichádza s kovovým šasi, ktoré je zakončené kovovým rámom po bokoch zariadenia. V poslednom čase sa populárnym u čínskych výrobcov smartfón stal snímač odtlačkov prstov, ktorý nemôže chýbať ani v tomto smartfóne. Výrobca garantuje dobré zabezpečenie a rýchle odomykanie smartfónu pomocou tohto snímača. Oukitel U8 disponuje displejom s veľkosťou 5,5″ a rozlíšením 1280 x 720 pixelov.

oukitel-u8-2
Smartfón poháňa štvorjadrový procesor MediaTek MT6735 s taktom 1,3 GHz a 64-bitovou architektúrou. Sekunduje mu 2 GB operačná pamäť RAM a pre vaše dáta je pripravená vnútorná pamäť s kapacitou 16 GB. Samozrejmosťou je aj slot pre microSD karty do 64 GB. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát spolu s LED bleskom, pod ktorým sa nachádza už spomínaný snímač odtlačkov prstov. Predná strana ponúka 5 MPx selfie fotoaparát.

oukitel-u8-3
Smartfón je napájaný 2850 mAh batériou a beží na najnovšom Androide 5.1 Lollipop. V jeho špecifikáciách nájdeme aj podporu 4G sietí s našimi, slovenskými frekvenciami, čo značí, že 4G internet si na tomto smartfóne užijete aj u nás. Oukitel U8 si môžete zakúpiť v e-shope Coolicool.com za cenu približne 125 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú