banner-oukitel-k10000
Spoločnosť Oukitel sa snaží preraziť na poli smartfónov a musíme priznať, že im to ide čoraz lepšie. Na konte má už niekoľko skvelých zariadení, ktoré zaujmú svojou skvelou výbavou za ešte lepšiu cenu. Týmto systémom má spoločnosť reálnu šancu žať čoraz lepšie úspechy.

Do predaja sa oficiálne dostal najnovší model spoločnosti Oukitel, Oukitel U15S. Ten so sebou prináša skvelú výbavu za ešte lepšiu cenu, ktorá vás dostane! Ide o naozaj skvelo spracované zariadenie s konštrukciou zo zliatiny hliníka, ktorý sa využíva dokonca aj v letectve. O tom, že zariadenie padne do ruky každému nasvedčuje ergonomický dizajn a hrúbka len 7,6 mm. Displej s veľkosťou 5.5″ od spoločnosti Sharp ponúkne jemné Full HD rozlíšenie s vysokým kontrastom, vďaka čomu bude displej schopný zobraziť nádherné farby v širokej škále.

oukitel-u15s

Kúpiť Oukitel U15S za skvelých 125 €
Osemjadro a 4 GB RAM!

Novinka je vybavená zadným snímačom od spoločnosti Panasonic, ktorý dokáže vytvárať fotografie 16 MPx rozlíšenie. V spolupráci s optickou stabilizáciou obrazu a špeciálnymi vylepšeniami, ako je napríklad technológia automatického zaostrovania a redukcie šumu fotografií, budú fotky a videá zachytené novým Oukitelom vyzerať naozaj skvelo. Milovníci selfie fotiek sa iste potešia 8 MPx prednému fotoaparátu. O chod celého zariadenia sa postará procesor MediaTek MT6750T, ktorý vo svojom vnútri ukrýva až 8 jadier, z ktorých každé tiká na frekvencii 1.3 GHz. Spolu s grafickým akcelerátorom Mali-T860 zvládne zariadenie aj grafiku nových hier. S procesorom bude spolupracovať až 4 GB operačnej pamäte RAM a vnútorné úložisko dosahuje 32 GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou MicroSD kariet do kapacity 128 GB.

oukitel-u15s-2

O bezpečnosť súborov a informácií sa postará snímač odtlačkov prstov umiestnený na zadnej strane, ktorý odomkne zariadenie už za 0.1 sekundy. Novinka vôbec nezaostáva ani v oblasti konektivity, pretože prichádza s plnou podporou LTE pripojenia s Cat6 štandardom a to hneď na dvoch SIM kartách. V telefóne tak budete môcť kombinovať MicroSD kartu s nanoSIM alebo využívať dve nanoSIM karty súčasne.

oukitel-u15s-powersave

Celé zariadenie napája batéria s kapacitou 2450 mAh, ktorej energia vystačí aj na celý deň, no v prípade, ak je potrebné ušetriť energiu, je k dispozícii aj špeciálny úsporný režim. V ňom je zo zariadenia možné len posielať a prijímať SMS správy a hovory. Novinka prichádza s novým operačným systémom Android 6.0 Marshmallow, ktorý obsahuje aj špeciálny launcher od výrobcu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom