banner-nubia-z11Renomovaní svetoví výrobcovia ponúkajú veľké množstvo smartfónov, ktoré však svojou cenou nepotešia každého. Na druhú stranu, výrobcovia z Číny ponúkajú často kvalitnejšie a prepracovanejšie prístroje, ktoré sú navyše obalené v priaznivej predajnej cene. Skvelým príkladom môže byť taký Oukitel U15 Pro, ktorý ich svojou kvalitou prevyšuje.

Už dávno sú preč časy, kedy čínske spoločnosti len kopírovali dizajn svetovo uznávaných smartfónov. Oukitel U15 Pro tak neprekvapí len svojou výbavou, ale aj skutočne krásnym dizajnom či skvelým konštrukčným spracovaním. Celú zadnú stranu obkolesuje kvalitný hliník, ktorý má po stranách mierne zaoblenia kvôli lepšiemu držaniu v rukách. Ku kráse prispieva aj ochranné tvrdené sklo s 2.5D zakrivením, ktoré prekrýva celú prednú stranu 5,5-palcového HD displeja

zdroj fotografie: Oukitel

Kúpiť Oukitel U15 Pro za 94 €

Nad týmto zobrazovacím panelom sa nachádza 5 MPx selfie fotoaparát, ktorý dokáže inteligentne zhotovovať fotografie po zachytení úsmevu. Naopak, na zadnú stranu sa dostal až 16 MPx hlavný fotoaparát, ktorý spolupracuje aj s dvojtónovým LED bleskom. Ihneď pod optikou fotoaparátu sa nachádza aj skener odtlačkov prstov. V hliníkových útrobách sa skrýva 8-jadrový procesor MT6753 od spoločnosti MediaTek s taktom 1,3 GHz. O ničím nerušený multitasking sa postarajú 3 GB pamäte RAM, zatiaľ čo interné úložisko pojme až 32 GB dát.

oukitel-u15-pro2zdroj fotografie: Oukitel 

Ak by sa vám však náhodou málilo, vždy je možnosť jednoduchého rozšírenia tejto pamäte skrz hybridný DualSIM slot. Oukitel U15 Pro navyše podporuje všetky u nás využívané LTE frekvencie. K dispozícii je aj 3000 mAh batéria či Android 6.0 Marshmallow obohatený o užitočné funkcie. Toto všetko obalené v sivej, zlatej alebo ružovo-zlatej farbe stojí len 94 €! Netreba však zabúdať ani na prípadnú platbu DPH, ktorá by mohla cenu navýšiť o necelých 19 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP