banner-vernee-apollo-lite
Kúpiť v dnešnej dobe cenovo dostupný smartfón nie je vôbec ťažké. Na trhu sa nachádzajú desiatky rôznych modelov a umením je nájsť smartfón, ktorý bude aj vďaka svojej nízkej cene majiteľa uspokojovať pri každej činnosti. K tým lepším patrí nový Oukitel U15 Pro, ktorého výbava poteší nejedného používateľa.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Možno sa pýtaš, koľko presne znamená tá fantastická cena v nadpise. Určite rád počuješ, že z vačku musíš vytiahnuť len 108 €. Za túto cenu dostaneš výbavu hodnú oveľa drahších konkurentov. Na majiteľa čaká prvotriedny hliník v unibody prevedení, ktorého kombinácia dodáva potrebný efekt luxusu. Vzadu dokonca operuje aj skener odtlačkov prstov. Prednú stranu vypĺňa 5,5-palcový HD displej technológie IPS, no nižšie rozlíšenie ťa nesmie odradiť.

oukitel-u15-pro1

Kúpiť Oukitel U15 Pro za 108 €

To dopomáha k zvýšeniu celkovej výkonnosti 8-jadrového procesora MediaTek MT6753, 3 GB RAM pamäte a 32 GB interného úložiska svojou menšou náročnosťou. Hardvér zariadenia napája 3000 mAh batéria, ktorá bez problémov zvládne deň náročného používania. Softvérovú časť spravuje Android 6.0 Marshmallow len s malými dizajnovými úpravami. Fotografi bezpodmienečne ocenia použitie 16 MPx hlavného fotoaparátu a 5 MPx selfie kamery na vrchu prednej strany.

oukitel-u15-pro2

Oukitel U15 Pro nebol ochudobnený ani o DualSIM funkcionalitu s čerešničkou na torte v podobe podpory všetkých LTE frekvencií našich operátorov. Ako iste vieš, zariadenie putuje na Slovensko z čínskeho skladu a je tu teda možnosť zastavenia colnicou, ktorá bude žiadať zaplatenie DPH. To v tomto prípade predstavuje čiastku 21,6 €, a tak ťa smartfón celkovo vyjde na necelých 130 €.

oukitel-u15-pro

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
42%
Chcem to
17%
Mám to
17%
Nepáči sa mi to
13%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.