Oukitel predstaví smartfón s 10 000 mAh batériou

Teraz čítate
Oukitel predstaví smartfón s 10 000 mAh batériou

Spoločnosť Oukitel dnešný deň naozaj zabodovala u mnohých fanúšikov. Po ďalších informáciách ohľadom vlajkovej lode U9 tu máme aj nové snímky zariadenia, ktoré v sebe skrýva neuveriteľnú batériu s kapacitou 10 000 mAh.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Posledné mesiace naznačujú trend vo výrobe smartfónov, ktoré nebudú vynikať dizajnom, no ponúknu výbornú výdrž, po ktorej každý tak túži. Novinka od spoločnosti Oukitel ponúkne batériu s kapacitou 10 000 mAh. Výbornou vlastnosťou je aj funkcia, pri ktorej bude možné dobíjať aj okolité smartfóny alebo tablety. Ďalšie informácie naznačujú Android 5.1, ktorý výdrž čo najviac maximalizuje.

OUKITEL-10000mAh

Hardvérová výbava ostáva zahalená rúškom tajomstva, no predpokladaný dátum predstavenia je naplánovaný na leto. V prípade noviniek vás budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.