Oukitel K6000 Premium prinesie brutálne vylepšenie v podobe Helia X20 a 6 GB RAM!

banner-oukitel-k10000
Informácií o vylepšenej verzii smartfónu Oukitel K6000 bolo až do dnešného dňa pomerne málo. Na povrch sa dnes konečne dostali nové informácie, ktoré sú dokonca viacmenej potvrdené. To isté sa týka aj fotografií.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oukitel už prišiel s vylepšeným modelom svojho K6000 v podobe K6000 Pro. Ten predchádzajúci model poriadne vylepšil, a to takmer po každej stránke. Verzia s prívlastkom „Premium“ s vylepšovaním pokračuje, pričom kapacita batérie 6 000 mAh zostáva rovnaká. Displej Oukitel K6000 Premium bude disponovať rovnakou uhlopriečkou 5.5-palca s FullHD rozlíšením, tentokrát sa však už bude jednať o AMOLED panel. Smartfón nesklame ani po výkonnostnej stránke. Kým pri predchádzajúcich verziách bol použitý MediaTek MT6735P a MT6753, Premium verzia už ponúkne výkonovo neporovnateľný Helio X20. Operačná pamäť narastie až dvojnásobne, teda na 6 GB. Pre osobné súbory budeme mať k dispozícii úložisko o veľkosti 32 GB, ktoré bude rozšíriteľné pomocou microSD karty do 128 GB.

Oukitel K10000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Oukitel-K6000-Premium_11
Zaujímavo vyzerajú aj informácie o fotoaparátoch, nakoľko by oba mali disponovať rozlíšením 13 MPx. V prípade zadného by sa malo jednať o snímač Sony IMX258 s PDAF zaostrovaním a duálnym LED bleskom, kým na prednej strane by to mal byť neznámy snímač s jedným LED bleskom. Ako sme už spomenuli vyššie, 6 000 mAh batéria ostáva nemenná, keďže táto kapacita je stále extrémne postačujúca a nakoniec to vyplýva aj zo samotného názvu smartfónu (K6000). Cena smartfónu zatiaľ nie je známa.

Oukitel-K6000-Premium_5
Aj keď je dosť pravdepodobné, že tieto informácie sa nakoniec stanú realitou, stále sa nejedná o výrobcom potvrdené informácie, a tak sa pri finálnom produkte môže čokoľvek zmeniť.

Oukitel-K6000-Premium_3

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
40%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.