Oukitel K4000 Pro príde s Androidom 6.0 Marshmallow a 5000 mAh batériou

banner-meizu-metal
Spoločnosť Oukitel, ako aj väčšina čínskeho trhu so smartfónmi, sa snaží čo najrýchlejšie prejsť na najnovší Android 6.0 Marshmallow. Najnovší operačný systém od Google výrobca integruje do Pro verzie svojho Oukitel K4000.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oukitel K4000 Pro je zatiaľ len v testovacej fáze. Nemajú ešte ani pripravenú ROM, ale podľa správ sa snažia na svojom najnovšom kúsku rozbehať CyanogenMod 13, čo sa im darí. Je otázne, nakoľko im to funguje a či fungujú všetky základné funkcie. Okrem Androidu 6.0 ponúkne Oukitel K4000 Pro 2,5D displej, až 5 000 mAh batériu, 4G/LTE a zadný kryt bude plastový so vzorom krokodílej kože. Batéria príde s podporou Flash Charge technológiu, teda rýchleho nabíjania. Zvyšné parametre sú zatiaľ neznáme, no môžme očakávať o niečo vyšší výkon ako ponúka súčasný Oukitel K4000.

OUKITEL U8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


oukitel-k4000-pro-2
Cenovo by sa taktiež mohol pohybovať v okolí predchodcu, teda pri hranici 100 €, ale to sú všetko len dohady. Uvidíme, čo k Android 6.0 Oukitel ešte ponúkne a hlavne kedy bude smartfón dostupný.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]