Oukitel K10000: Smartfón s 10 000 mAh batériou a slušnou výbavou

Pred týždňom sme vám priniesli informácie o pripravovanej novinke spoločnosti Oukitel, ktorá ponúkne batériu s neuveriteľnou kapacitou 10 000 mAh. Novinka ponesie označenie K10000. Dnes svetlo sveta uzreli ďalšie obrázky a padla zmienka aj o možných špecifikáciách.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Uniknuté obrázky naznačujú robustný dizajn, ktorý je zapríčinený masívnou batériou. Spoločnosť Oukitel, ktorá stojí za týmto zaujímavým kúskom tvrdí, že výdrž by sa mala pohybovať okolo 5 dní pri náročnej záťaži. Hardvérová výbava bude patriť medzi to lepšie, čo nájdeme na trhu. Pod masívnym telom bude novinka skrývať procesor MediaTek MT6735 a 2 GB RAM. Prednej strane bude dominovať 5,5-palcový displej s HD rozlíšením. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát. Zariadenie pobeží na najnovšom Androide 5.1.

Oficiálne predstavenie je naplánované na jeseň tohto roka. Určite by mnohí radi privítali technológiu rýchleho nabíjania.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]