Oukitel je jeden z ďalších čínskych výrobcov, ktorý čas od času predstaví zariadenie s ťažko uveriteľnými špecifikáciami a cenou. Takýmto prípadom je aj smartfón Oukitel K10, ktorý je teraz navyše aj v perfektnej zľave.

Novinka od výrobcu sa predvádza podobne netradičným štýlom, ako napríklad predchádzajúci model značky – smartfón K10000. Okrem pevnej konštrukcie disponuje zariadenie aj 6-palcovým FullHD+ displejom. Vnútri smartfónu beží procesor Mediatek Helio P23, ktorému sekunduje až 6 GB operačnej pamäte. To je hodnota, ktorú často nedosahujú ani súčasné vlajkové lode. Vnútorné úložisko rovnako dosahuje vysokú hodnotu, a to 64 GB.

Pri pamätiach však lákavé špecifikácie rozhodne nekončia. Oukitel K10 ponúka aj duálny fotoaparát, a to v konfigurácii 16 MPx + 2 MPx (softvérovo zvýšené na 21 MPx + 8 MPx). Zrejme najväčšia „pecka“ sa ale nachádza pri hodnote kapacity batérie.

Priam monštruózna batéria

Oukitel je známy, že do smartfónu dokáže namontovať obrovský akumulátor. V prípade modelu K10 ide až o 11 000 mAh batériu. Našťastie výrobca nezabudol ani na technológiu rýchleho nabíjania. Smartfónu navyše nechýba ani plná podpora LTE sietí na Slovensku. To sú teda hlavné špecifikácie prekvapivého zariadenia od výrobcu Oukitel. Prekvapenie však má pripravené aj pri cenovke.

Poplatkom na colnici sa môžeš vyhnúť

Model Oukitel K10 tak ponúka veľmi lákavé vlastnosti. V našom FonTech Shope navyše teraz nájdeš tento smartfón aj akciovej cene. Model K10 je teraz v predobjednávke dostupný za skvelých 211 €.

Kúpiť Oukitel K10 s 11 000 mAh batériou za 211 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Na odoslanie zariadenia si síce bude treba počkať, no v takejto cene ho zrejme dlho neuvidíme. Nezabudni pri kúpe využiť ani dopravu cez službu Registered Airmail, vďaka čomu ti budú preplatené všetky prípadné poplatky na colnici. No a samozrejme, ak ťa smartfón zaujal, nesmieš váhať. K dispozícii je len 50 kusov, a to celosvetovo.

Kupón aktivuješ v nákupnom košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom