banner-elephone-s7
Oukitel síce nepatrí medzi najznámejších výrobcov smartfónov, no zato dokáže ponúknuť slušne vybavené modely za neuveriteľne nízke ceny. Dôkazom toho je aj model C5 Pro, ktorý je zrejme najlacnejším smartfónom s plnou podporou 4G. Ak hľadáš lacný smartfón s krásnym dizajnom pre nenáročné používanie, Oukitel C5 Pro je pre teba tým pravým kúskom a môžeš si ho predobjednať v e-shope TomTop.com.

Oukitel sa konkurencie nebojí a dokáže vyrobiť naozaj zaujímavé kúsky, ktoré zákazníkov lákajú najmä nízkou cenou zahŕňajúc slušnú výbavu pre nenáročného používateľa. Pri prvom pohľade na model C5 Pro ťa môže zaujať už jeho príjemný dizajn. Pod rúškom tejto elegancie sa skrýva výbava nižšej triedy smartfónov, ku ktorej patrí aj štvorjadrový procesor MTK6737 od MediaTeku. Každé jeho jadro pracuje na frekvencii 1,3 GHz a pri výpočtoch procesoru vypomáha operačná pamäť RAM s kapacitou 2 GB.

oukitel-c5-pro
zdroj fotografie: Oukitel

Predobjednať Oukitel C5 Pro za 66 €
2 GB RAM a plné LTE

Prednú stranu vybavil výrobca displejom s uhlopriečkou 5″ a HD rozlíšením, ktorý je po stranách zaoblený v 2.5D tvare. Pod displejom sú umiestnené softvérové tlačidlá a nad ním sa zas nachádza šošovka predného fotoaparátu, ktorý prichádza s rozlíšením 5 MPx. Dopĺňa ho hlavný fotoaparát na zadnej strane, ktorý dostal rozlíšenie 8 MPx, čo postačí pre vytváranie priemerných fotografií. Práve zadná strana je tá, ktorá dostala dizajn so zaujímavou textúrou. Tá je vytvorená do kovovej konštrukcie, ktorá je spracovaná špeciálnym rezaním pomocou CNC technológie a pre pohodlnejšie držanie sú okraje zadnej steny zahnuté.

oukitel-c5-pro
zdroj fotografie: Oukitel

Oukitel C5 Pro nie je len lacným, dobre vyzerajúcim smartfónom, ale jeho veľkou prednosťou je aj plná podpora LTE sietí, s ktorou dokáže využiť všetky pásma slovenských operátorov. Nechýba ani podpora DualSIM funkcionality, Wi-Fi v štandarde 802.11 b/g/n, Bluetooth a samozrejmosťou je aj GPS. Vnútorné úložisko dosiahlo veľkosť 16 GB, ktoré si ďalšej môžeš rozšíriť pomocou microSD karty do veľkosti 32 GB. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow v čistej podobe. Ak si dostal chuť na lacný Oukitel C5 Pro s krásnym dizajnom, môžeš si ho zaobstarať v e-shope TomTop.com, kde je momentálne v predpredaji za neuveriteľnú cenu iba 66 € a za dopravu nezaplatíš ani cent! Počítať však treba s možnosťou platby DPH vo výske 20 %, čím by sa cena navýšila o ďalších 13 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP