Red Dead Redemption 2 zrejme netreba nikomu predstavovať. Dôkazom toho sú aj najnovšie predajné čísla. Len za tri dni sa mu podarilo celosvetovo zarobiť 725 miliónov dolárov. Táto suma predstavuje najväčší príjem predaja v tomto roku, ktorý pochádza zo zábavného priemyslu. Štúdio Rockstar Games sa však už teší ďalšiemu skvelému výsledku.

Reč je tentokrát o prekonaní počtu predaných kusov v porovnaní s prvým dielom. Za 8 dní bolo do obchodov po celom svete vyexpedovaných vyše 17 miliónov kusov. Tento počet sa predchodcovi nepodarilo dosiahnuť ani za 8 rokov. Prvenstvo štúdia Rockstar Games a celosvetovo druhé miesto stále obhajuje GTA V so 100 miliónmi.

Zobraziť celú galériu (0)
Rockstar Games/YouTube

Westernová sága používateľov lákala viacerými skvelými trailermi už pred svojím vydaním. Aj po vydaní sa však samotná hra ukázala, ako zásah do čierneho. Viacero recenzií či dokonca herných kritikov nešetrilo slovami chvály a môžeme skonštatovať, že sa s najväčšou pravdepodobnosťou jedná o hlavného ašpiranta na titul Hry roka 2018.

Ak patríš medzi hráčov, ktorí sú už na konci, alebo dokončili skvelý príbeh RDR2, nemusíš smútiť. V najbližších dňoch sa očakáva ešte väčší ošiaľ. Koncom novembra bude totiž k dispozícii verejná beta multiplayer módu. Viac informácií a detailov o RDR2 Online sa dozvieme už v priebehu najbližších dní. Čoraz viac skloňovaná je aj PC verzia, no o tej zatiaľ vývojári mlčia. Svedkami rovnakej situácie sme boli aj pri GTA V.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú