Oppo R9S s dvomi 16 MPx Sony IMX398 snímačmi bude predstavený už 19. októbra

banner-vernee-apollo-liteOppo má dôležité postavenie na čínskom trhu. Počas minulých rokov to bola spoločnosť, ktorá zavádzala inovácie ako prvá a nebála sa testovať. Vďaka tomu sa mohla pochváliť so smartfónmi s otočným fotoaparátom či najtenším smartfónom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť už začala s odosielaním pozvánok na pripravovanú akciu 19. októbra v Šanghaji. Hlavným bodom programu by malo byť predstavenie nového zariadenia Oppo R9S. Aj napriek pokusom o utajenie je už teraz známa veľká časť informácií a dokonca aj televízna reklama.

Jednoduché pozvánky pre hostí sú sprevádzané veľkou čiernou krabičkou, ktorá na prvý pohľad určite vzbudzuje zvedavosť. Krabička obsahuje vo svojom vnútri vlastné osvetlenie, ktoré smeruje na senzor fotoaparátu, pod ktorým je napísané R9S a o riadok nižšie IMX 398. Oppo R9S bude teda smartfón vyššej strednej triedy poháňaný čipsetom Qualcomm Snapdragon 625 so 4 GB RAM pamäte a 64 GB interného úložiska.

Energiu dodá batéria s kapacitou 3010 mAh, čo predstavuje zlepšenie o 430 mAh oproti staršiemu modelu R9. O jej nabitie sa postará technológia rýchleho nabíjania Oppo VOOC. Hlavnou vlastnosťou Oppo R9 je jednoznačne jeho 16 MPx zadný a predný fotoaparát s clonovým číslom f/1,7. Pri modeli R9S však bude premiérovo použitý najnovší high-end snímač IMX398 od Sony. Viac informácií stále chýba, no určite sa môžeme tešiť na výborné vlastnosti.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]