Pripravované novinky od spoločnosti OPPO by mali zaujať nejedného milovníka elegantných dizajnov. Posledné obrázky, ktoré ukázala spoločnosť, nám predstavujú tieto dve novinky v plnej kráse.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Pri bližšom pohľade vidíme, že novinky by mali ponúknuť displej s veľmi úzkymi rámikmi a technológiou 2,5D, ktorá naznačuje mierne ohnutý displej podobne ako u novinky od ZTE, Nubia Z9. Prvotriedne by malo byť aj spracovanie konštrukcie, ktorá bude vyrobená zo zliatiny horčíka. OPPO R7 by mal ponúknuť kapacitné tlačidlá, no väčší model, R7 Plus, by mal ponúknuť softvérové ovládacie tlačidlá. Obe pripravované novinky by mali ponúknuť technológiou rýchleho nabíjania VOOC, ktorá zariadenie nabije z 0 % na 75 % za približne 30 minút.

OPPO Find 7A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Čínska certifikačná spoločnosť TENAA potvrdila aj ostatné špecifikácie, no len pre model R7. Na trh vstúpi s 5 palcovým Full HD displejom a o výkon sa bude starať dvojica rozdielnych procesorov. Jedným bude 64-bitová novinka Snapdragon 615 a druhým zase MediaTek MT6752. Hodnota operačnej pamäte RAM bude 3 GB. Pre používateľa je prichystané úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré bude možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet. Nové OPPO R7 ponúkne aj podporu LTE sietí. Potešíme aj milovníkov tenkých smartfónov, keďže novinka bude hrubá len 6,3 mm.

Oppo R7 a R7 Plus bude predstavený 20. mája na konferencii v Pekingu.

Zdroj: Androidheadlines.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP