Oppo Find 9 certifikovaný v Taiwane

banner-mi5
Po odhalení dvojice smartfónov R9 a R9 Plus si mnohí mysleli, že Find sérii vlajkových lodí od Oppo je koniec. Opak je však pravdepodobne pravdou a po certifikovaní v Číne a Indonézii prešiel nový model od tejto čínskej značky aj Taiwanom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Taiwanskou certifikačnou spoločnosťou NCC prešiel telefón značky Oppo a je veľmi pravdepodobné, že sa jedná práve o Oppo Find 9. Dôvodom môže byť to, že predchodca, Find 7, mal kódové meno X9006 a nový model je pomenovaný X9009. Okrem toho, Oppo R9 a R9 Plus sú určené skôr pre strednú triedu, spoločnosti teda chýba poriadna nadupaná vlajková loď.

oppo find 9 certifikácia 1

Podľa neoficiálnych tvrdení sa o „nadupanosť“ Oppo Find 9 postará Snapdragon 820 a 4 GB alebo 6 GB RAM. Veľkosť displeja by mala byť 5,9-palca pri rozlíšení 2K. Nemal by mať bočné okraje a mal by podporovať bezdrôtové nabíjanie. Ako to je zvykom, Oppo oficiálne nepotvrdil existenciu telefónu. Povráva sa, že novú vlajkovú loď uvidíme v júni.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]