Spoločnosť OPPO, ktorá stojí za úspešnými modelmi ako Find 7 alebo Find 5 sa pripravuje na predstavenie nového modelu, ktorý by mal spadať do kategórie cenovo dostupných smartfónov. Prvé zmienky o novom prírastku do rodiny OPPO zariadení priniesla spoločnosť TENAA, ktorá sa zaoberá certifikáciou zariadení pre čínsky trh.

[/blockquote]

Oppo Find 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Spoločnosť OPPO sa snaží zaujať aj na trhu, v ktorom hrajú významnú úlohu modely ako Meizu M1 Note alebo Xiaomi Redmi 2A. S prvotných informácií vieme, že asi najväčším lákadlom je dizajn a použité materiály, ktoré budú na špičkovej úrovni. A môže sa stať, že OPPO A31 bude najkrajším telefónom v tomto segmente.

OPPO-A31Sklamanie ale prišlo s možnými špecifikáciami, ktoré už ani zďaleka nespĺňajú štandardy roku 2015. Displej ponúkne veľkosť 4,5 palcov s nízkym rozlíšením 854 x 480 pixelov. Rozmery zariadenia sa zastavili na 131.9 × 65.5 x 8 mm a hmotnosť bude 135 g. Pod špičkovo spracovaním telom nájdeme Snapdragon 410 s 1 GB operačnou pamäťou RAM a pre používateľa je dostupné úložisko o kapacite 8 GB s možnosťou rozšírenia pomocou MicroSD kariet. Na zadnej strane nájdeme 8 Mpx fotoaparát s clonovým číslom f/2.2. Na prednej strane sa nachádza 5 Mpx kamera. Telefón bude bežať na staršom Androide 4.4.4 s vlastnou nadstavbou Color OS 2.0 a o výdrž sa bude starať batéria s kapacitou 2000 mAh. Menšou výhodou bude možnosť Dual SIM s podporou 4G na oboch SIM kartách.

Novinka by mala vstúpiť na čínsky trh 17. apríla za odporúčanú cenu 153 € a mala by byť dostupná v dvoch farebných prevedeniach – v zafírovej modrej a ľadovo bielej. OPPO A31 si svojimi vlastnosťami určite získa priaznivcov, ale najväčším sklamaním je predovšetkým slabší hardvér, ktorý oproti ostatným modelom v tejto cenovej kategórii stráca.

gsmarena_003

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP